Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

100 urodziny pani Ludwiki z Korczyny

100 urodziny pani Ludwiki z Korczyny Fot. Gmina Korczyna

19 listopada swoje setne urodziny obchodziła Ludwika Kwiatkowska z Korczyny. Jej recepta na długie życie to praca i pozytywne nastawienie.

REKLAMALudwika Kwiatkowska urodziła się 19 listopada 1916 r. w Czarnorzekach. Praca i pozytywne nastawienie do życia, pomimo trudności i przeciwności losu, tak w skrócie można opisać jej receptę na długie życie.

23 listopada wizytę w domu jubilatki złożył wójt gminy, Jan Zych wraz z zastępcą kierownika USC, Wiolettą Prajzner oraz pracownikami ZUS.

- Przeżyła pani w swym życiu wiele chwil radosnych, jak i dramatycznych uczestnicząc w doniosłych i trudnych losach naszej ojczyzny. Przeżywając dzisiejszy jubileusz myślę z uznaniem i podziwem o przeżytych przez Panią 100 latach. Niewielu ludziom dane jest przeżywać tak wspaniały jubileusz - podkreślił wójt przekazując życzenia, bukiet kwiatów i specjalny bon upominkowy dla dostojnej jubilatki.
 
Ludwika Kwiatkowska wychowała sześcioro dzieci (troje synów i trzy córki). Doczekała się także 13 wnuków, 25 prawnuków i 2 praprawnuków.

wt/mg
Fot. Gmina Korczyna

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj