KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

100 urodziny pani Ludwiki z Korczyny

  • autor: wt/mg
  • niedziela, 27, listopad 2016 23:48
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj
100 urodziny pani Ludwiki z Korczyny Fot. Gmina Korczyna

19 listopada swoje setne urodziny obchodziła Ludwika Kwiatkowska z Korczyny. Jej recepta na długie życie to praca i pozytywne nastawienie.

REKLAMA


Ludwika Kwiatkowska urodziła się 19 listopada 1916 r. w Czarnorzekach. Praca i pozytywne nastawienie do życia, pomimo trudności i przeciwności losu, tak w skrócie można opisać jej receptę na długie życie.

23 listopada wizytę w domu jubilatki złożył wójt gminy, Jan Zych wraz z zastępcą kierownika USC, Wiolettą Prajzner oraz pracownikami ZUS.

- Przeżyła pani w swym życiu wiele chwil radosnych, jak i dramatycznych uczestnicząc w doniosłych i trudnych losach naszej ojczyzny. Przeżywając dzisiejszy jubileusz myślę z uznaniem i podziwem o przeżytych przez Panią 100 latach. Niewielu ludziom dane jest przeżywać tak wspaniały jubileusz - podkreślił wójt przekazując życzenia, bukiet kwiatów i specjalny bon upominkowy dla dostojnej jubilatki.
 
Ludwika Kwiatkowska wychowała sześcioro dzieci (troje synów i trzy córki). Doczekała się także 13 wnuków, 25 prawnuków i 2 praprawnuków.

wt/mg
Fot. Gmina Korczyna

  • autor: wt/mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?