KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Powiat: utrudnienia na drodze w Niżnej Łące i Zboiskach

  • autor: pd
  • poniedziałek, 24, lipiec 2017 13:48
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj
zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Uwaga kierowcy! Na początku sierpnia wyłączone z ruchu będą kolejne odcinki drogi powiatowej pomiędzy Niżną łąką, a Zboiskami. Przyczyną jest przebudowa drogi.

REKLAMA


W związku z prowadzoną inwestycją "Przebudowa drogi powiatowej nr 1956R Zręcin - Wietrzno - Zboiska", Starostwo Powiatowe informuje, że w dniach od 1 do 5 sierpnia wyłączane z ruchu będą sukcesywnie odcinki drogi powiatowej od miejscowości Niżna Łąka do skrzyżowania z drogą krajową DK19 w  Zboiskach.

- Przyczyną jest potrzeba zapewnienia pełnego bezpieczeństwa robót oraz użytkowników drogi w trakcie wykonywania nawierzchni jezdni - informuje Ewa Bukowiecka, rzecznik prasowy starostwa powiatowego.

Wyznaczono objazdy
Trasa dla ruchu tranzytowego do Zręcina (jadąc od strony Zboisk) będzie przebiegała drogą krajową DK19 przez Miejsce Piastowe i Krosno. W przeciwnym kierunku trasa będzie przebiegała analogicznie.

Ruch lokalny będzie się odbywał drogami powiatowymi: 1986R: Krosno - Kobylany - Toki, nr 1992R: Kobylany - Wietrzno, nr 1956R: Zręcin - Wietrzno - Zboiska, nr 2003R: Równe (Kopalnia).

Starostwo zapowiada, że miejsca prowadzonych robót zostaną odpowiednio oznakowane.

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?