Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Kolejne siłownie "pod chmurką". Tym razem w Miejscu Piastowym i Głowience [ZDJĘCIA, FILM]

Kolejne siłownie "pod chmurką". Tym razem w Miejscu Piastowym i Głowience [ZDJĘCIA, FILM] Fot. gmina Miejsce Piastowe

Coraz popularniejsze stają się siłownie na świeżym powietrzu. Kolejne dwie zainstalowano w gminie Miejsce Piastowe. To inwestycje w ramach funduszy sołeckich.

REKLAMAW gminie Miejsce Piastowe powstały siłownie "pod chmurką": jedna przy Zespole Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym, a druga przy remizie strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Głowience.

Chętnych do ćwiczeń nie brakuje. Pierwsze osoby są już o siódmej rano - mówi sołtyska Głowienki, Teresa Sirko. Urządzenia zostały sfinansowane z funduszy sołeckich.

Siłownia w Głowience została oddana do użytku kilkanaście dni temu. W jej pobliżu znajdują się ławeczki, na których można odpocząć w przerwach pomiędzy ćwiczeniami. Siłownię w Miejscu Piastowym pierwsi przetestowali członkowie miejsteckiej orkiestry dętej.

Siłownie przeznaczone są do ćwiczeń rekreacyjnych na świeżym powietrzu, dla młodzieży, dorosłych oraz dzieci o wzroście co najmniej 1,4 m. Ćwiczyć można na sześciu różnych urządzeniach: wioślarzu, twisterze, jeźdźcu, podciągaczu, biegaczu i wahadle, poprawiając ogólną kondycję i wzmacniając mięśnie różnych części ciała: ramion, brzucha, nóg, czy klatki piersiowej (na każdym urządzeniu umieszczona jest informacja, jak należy z niego korzystać i które partie mięśni można ćwiczyć).

pd
Fot. gmina Miejsce Piastowe

  • autor: pd

1 komentarz

  • senior

    Kochani dygnitarze a kiedy wreszcie zrobicie coś dla Osiedla Polanka ?Koło Zielonego Koszyka lub koło Kółka Rolniczego idealne miejsce .Panie radny Dudycz radny Biały do dzieła! Rado miasta .zlikwidowaliście plac zieleni na Szklarskiej to teraz sie zrehabilitujcie i pokazcie, ze jestescie tez dla tych starszych ,spracowanych mieszkańców .Niech poćwiczą i rozluźnią nogi siedzac w mieszkaniach .

    Zgłoś nadużycie senior wtorek, 22, sierpień 2017 11:43 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj