KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Zima w regionach": TVP3 Rzeszów w Mucznem i Puławach

  • autor: mm, red.
  • czwartek, 08, luty 2018 14:27
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj
Prowadzący program "Zima w regionach": Ilona Małek i Marcin Pawlak. Prowadzący program "Zima w regionach": Ilona Małek i Marcin Pawlak. Fot. archiwum TVP3 Rzeszów

W weekend dziennikarze Telewizji Rzeszów w ramach cyklu "Zima w regionach" wyruszą w kolejną podróż po Podkarpaciu w poszukiwaniu atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu. Odwiedzą Muczne w Bieszczadach, gdzie odbędzie się IV Bieszczadzki Bieg Narciarski "Tropem Żubra" oraz ponownie stok KiczeraSki w Puławach, skąd przekonywać będą, że urlop warto spędzić także w Beskidzie Niskim.

REKLAMA


10 lutego Ilona Małek i Marcin Pawlak zaproszą widzów do Mucznego, gdzie odbędzie się IV edycja Bieszczadzkiego Biegu Narciarskiego "Tropem Żubra". Wezmą w niej udział zarówno profesjonaliści, jak i początkujący narciarze. Dziennikarze dowiedzą się więcej o atrakcjach czekających na turystów, również w obiektach Leśnego Kompleksu Turystycznego "Lasy Bieszczadzkie". Jedną z nich jest zagroda żubrów, będąca popularnym celem wycieczek w Bieszczady.

11 lutego Telewizja Rzeszów ponownie zawita do Puław, gdzie działa stacja narciarska KiczeraSki. Podziwiając uroki zimy, podsumują kończące się na Podkarpaciu ferie i zachęcą mieszkańców innych województw do rekreacji w Beskidzie Niskim. A jest w czym wybierać... Na spragnionych prawdziwie zimowego szaleństwa czekają m.in. tory biegowe, skutery śnieżne i Snowpark. Osoby zarządzające obiektem zdradzą także, co Puławy będą miały do zaoferowania wiosną i latem.

Relacje z Mucznego w Bieszczadach w sobotę, 10 lutego:
- w TVP3 o godz. 11:55, 14:50, 15:00,
- TVP3 Rzeszów o godz. 17:30, 18:15, 19:00.

Relacje z Puław w niedzielę, 11 lutego:
- w TVP3 o godz. 14:05, 15:05, 15:35,
- TVP3 Rzeszów o godz. 17:50, 18:15 i 19:00.

Programy z cyklu "Zima w regionach" można również zobaczyć na stronie internetowej www.rzeszow.tvp.pl, poprzez mobilną aplikację TVP Stream i  w serwisach społecznościowych TVP3 Rzeszów.

mm, red.

  • autor: mm, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?