Logo
Wydrukuj tę stronę

Mobilna strefa PGE już jutro odwiedzi Polańczyk

24 sierpnia, mobilna strefa PGE pojawi się w Polańczyku na Wyspie Energetyka podczas III Charytatywnego Crossu na Wyspie.

REKLAMA
Od godziny 9 do 18 do dyspozycji rodzin z dziećmi będzie namiot edukacyjny PGE pełen ciekawych atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Animatorzy zajmą się pociechami, a rodzice w tym czasie będą mieli swobodną możliwość, aby porozmawiać z pracownikami spółki.

Zobacz: III Charytatywny Cross PGE Eneria Odnawialna oraz Nordic Walking o Puchar Prezesa

Podczas rozmów z ekspertami będzie można m.in. poznać zalety wygodnych i ekologicznych rozwiązań oferowanych przez PGE Obrót, takich jak np. eFaktura czy elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, które jest zawsze pod ręką. Każdy, kto podczas wizyty w strefie informacyjnej dołoży cegiełkę do dbania o środowisko naturalne i wyrazi zgodę na otrzymywanie faktury elektronicznej, będzie mógł wziąć udział w konkursie. Zabawa polega na wymyśleniu hasła promującego taką formę rozliczeń. Komisja konkursowa w każdej lokalizacji wybierze jednego zwycięzcę i nagrodzi go tabletem.

Bardzo ważnym elementem strefy informacyjnej jest część edukacyjna oraz działania ostrzegające klientów, zwłaszcza osoby starsze, przed nieuczciwą konkurencją i oszustami, którzy co jakiś czas podszywają się pod PGE. Seniorzy otrzymają praktyczne, małe gadżety z instrukcją, jak nie dać się oszukać i gdzie szukać pomocy w przypadku wątpliwości.

Te i inne atrakcje czekają na wszystkich, którzy odwiedzą strefę "Bezpiecznie, wygodnie, blisko".

(aż), red.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2018