KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

XIII OSK "Szlakiem rzeki Wisłok"

  • autor: tolhaj / (red.)
  • wtorek, 30, kwiecień 2024 11:16
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj

Już po raz trzynasty Fundacja Kajakowa Tołhaj-GDK zaprasza na największą imprezę kajakową w Dolinie Wisłoka – Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Szlakiem Rzeki Wisłok”.

REKLAMA


- Wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Frysztaku, Spółką „Doliną Wisłoka”, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Krośnie serdecznie zapraszamy na kolejną edycję - zaprasza Fundacja.

Na uczestników czeka 44 kilometrowa trasa, podzielona na dwa etapy. Podczas sobotniego etapu będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w 4 km wyścigu kajakowym oraz slalomie kajakowym zaliczanym do Grand Prix Polskiego Zawiązku Kajakowego.

- Zapraszamy Was już od czwartku, 2 maja. Wieczorem będziecie mogli przepłynąć krótkim kilkumetrowym rekreacyjnym odcinkiem na nocnym spływie z pochodniami.

Jak zapewniają organizatorzy, nie zabraknie również zabawy. - Zapraszamy na integrację kajakową w postaci wieczornego ogniska, biesiady z tańcami oraz możliwością skosztowania lokalnych wyrobów.

To doskonała okazja do spędzenia majówki w Dolinie Wisłoka!

Chęć udziału zgłaszajcie w formularzu po zapoznaniu się z regulaminem. Więcej informacji pod numerem telefonu  Dominika Guzy 733 550 432
Poniżej linki do regulaminu wydarzenia i formularza zapisów.

Regulamin XIII OSK Szlakiem rzeki Wisłok.

  • autor: tolhaj / (red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?