KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zaginęła 14-latka z Podkarpacia. Pomóżcie ją znaleźć

Zaginęła 14-latka z Podkarpacia. Pomóżcie ją znaleźć Fot. materiały KMP Rzeszów

Policja poszukuje 14-letniej Natalii Rusinek, która w czwartek (12 października) wyszła z domu i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. W dniu zaginięcia dziewczynka była ubrana w czarne spodnie ze wzorem, czarną bluzę z kapturem i czarne adidasy.

REKLAMA


Policjanci poszukują zaginionej Natalii Rusinek, 14-letniej mieszkanki Rzeszowa. Nastolatka 12 października w południe wyszła z domu. Miała wrócić za kilka chwil. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost: 165-170 cm, waga: 100 kg, otyła budowa ciała, włosy: krótkie - koloru jasnobrązowego, oczy: niebieskie, twarz: okrągła, uszy: przylegające, nos: prosty, uzębienie: pełne.

W dniu zaginięcia ubrana była w buty typu adidas koloru czarnego, spodnie materiałowe koloru czarnego z charakterystycznym wzorem przedstawiającym romb koloru brązowego, bluza zapinana na zamek z kapturem koloru czarnego z białym napisem na przedzie, torebka koloru czarnego na długim pasku.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą mieć wiedzę co do miejsca jej przebywania prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3310 lub 997.

Policjanci apelują, aby wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 14-latki kontaktowały się z rzeszowską komendą policji przy ulicy ul. Jagiellońska 13.

Można dzwonić pod numer telefonu: 17 858 3310 lub 997.

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?