KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Monitoring uchwycił zaginioną kobietę. Policja szuka świadków

Na zdjęciu zaginiona Aleksandra Kowalczyk. Na zdjęciu zaginiona Aleksandra Kowalczyk. Fot. archiwum KWP Rzeszów

Trwają poszukiwania zaginionej Aleksandry Kowalczyk z Rzeszowa. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu i szuka osób, które 1 stycznia 2018 roku przebywały w rejonie ul. l. Podwisłocze obok przejścia prowadzącego do kładki nad Wisłokiem, nad rzeką lub na Bulwarach nad Wisłokiem w Rzeszowie.

REKLAMA


Kobieta zaginęła 1 stycznia. Aleksandra Kowalczyk ma około 170 cm wzrostu, waży około 80 kg, ma średnią budowę ciała, twarz okrągłą, długie, ciemne, lekko falowane włosy, oczy piwne, uszy średnie, nos średni. Kobieta ubrana była w czarny płaszcz do kolan i ciemne spodnie.

Policjanci wydziału kryminalnego KMP w Rzeszowie proszą o kontakt osoby, które w poniedziałek, 1 stycznia w godz. 4 - 6 przebywały w rejonie ul. Podwisłocze obok przejścia prowadzącego do kładki nad Wisłokiem, nad rzeką lub na Bulwarach nad Wisłokiem.

Aleksandra Kowalczyk w dniu zaginięcia została zarejestrowana przez kamery monitoringu przy ul. Podwisłocze. W poniedziałek (1.01) około godz. 4 kobieta przechodziła obok szpitala "Asklepios". Następnie przeszła przez przejście dla pieszych obok Szkoły Podstawowej nr 11. Minęła przystanek autobusowy idąc w kierunku ul. Powstańców Warszawy. Mogła również skręcić w przejście prowadzące w kierunku kładki nad Wisłokiem.

W poniedziałek (8 stycznia) około godziny 16 przypadkowa kobieta znalazła nad brzegiem Wisłoka damską torebkę, którą przyniosła do komisariatu na Nowym Mieście. W torebce były dokumenty zaginionej.

Kilkunastu policjantów sprawdziło obydwa brzegi Wisłoka i tereny przyległe bezpośrednio do rzeki - od zapory w kierunku Mostu Mazowieckiego. We wtorek (9 stycznia), koryto rzeki z wykorzystaniem pontonu sprawdzali z strażacy.

Informacje o pobycie 38-latki można przekazywać osobiście lub telefonicznie do KMP w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej, tel. (17) 858 32 24, (17) 858 33 10 lub 997.

pd
Fot. archiwum KWP Rzeszów

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?