Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Monitoring uchwycił zaginioną kobietę. Policja szuka świadków

Na zdjęciu zaginiona Aleksandra Kowalczyk. Na zdjęciu zaginiona Aleksandra Kowalczyk. Fot. archiwum KWP Rzeszów

Trwają poszukiwania zaginionej Aleksandry Kowalczyk z Rzeszowa. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu i szuka osób, które 1 stycznia 2018 roku przebywały w rejonie ul. l. Podwisłocze obok przejścia prowadzącego do kładki nad Wisłokiem, nad rzeką lub na Bulwarach nad Wisłokiem w Rzeszowie.

REKLAMAKobieta zaginęła 1 stycznia. Aleksandra Kowalczyk ma około 170 cm wzrostu, waży około 80 kg, ma średnią budowę ciała, twarz okrągłą, długie, ciemne, lekko falowane włosy, oczy piwne, uszy średnie, nos średni. Kobieta ubrana była w czarny płaszcz do kolan i ciemne spodnie.

Policjanci wydziału kryminalnego KMP w Rzeszowie proszą o kontakt osoby, które w poniedziałek, 1 stycznia w godz. 4 - 6 przebywały w rejonie ul. Podwisłocze obok przejścia prowadzącego do kładki nad Wisłokiem, nad rzeką lub na Bulwarach nad Wisłokiem.

Aleksandra Kowalczyk w dniu zaginięcia została zarejestrowana przez kamery monitoringu przy ul. Podwisłocze. W poniedziałek (1.01) około godz. 4 kobieta przechodziła obok szpitala "Asklepios". Następnie przeszła przez przejście dla pieszych obok Szkoły Podstawowej nr 11. Minęła przystanek autobusowy idąc w kierunku ul. Powstańców Warszawy. Mogła również skręcić w przejście prowadzące w kierunku kładki nad Wisłokiem.

W poniedziałek (8 stycznia) około godziny 16 przypadkowa kobieta znalazła nad brzegiem Wisłoka damską torebkę, którą przyniosła do komisariatu na Nowym Mieście. W torebce były dokumenty zaginionej.

Kilkunastu policjantów sprawdziło obydwa brzegi Wisłoka i tereny przyległe bezpośrednio do rzeki - od zapory w kierunku Mostu Mazowieckiego. We wtorek (9 stycznia), koryto rzeki z wykorzystaniem pontonu sprawdzali z strażacy.

Informacje o pobycie 38-latki można przekazywać osobiście lub telefonicznie do KMP w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej, tel. (17) 858 32 24, (17) 858 33 10 lub 997.

pd
Fot. archiwum KWP Rzeszów

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj