Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

DK 28 w remoncie, uważajcie na utrudnienia

W tym tygodniu (od 25.11 do 30.11), spodziewane są dalsze utrudnienia w ruchu na krośnieńskiej tzw. "obwodnicy" (DK nr 28). Trwa przebudowa jednej z najważniejszych ulic w mieście - odcinka Drogi Krajowej 28 w obrębie Krosna.

REKLAMAalt

W Turaszówce
Do środy będą kontynuowane będą prace na odcinku 365m lewej jezdni w Turaszówce (od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Kochanowskiego w kierunku Miejsca Piastowego), ruch będzie się odbywał jak dotychczas - dwukierunkowo na jezdni lewej z ograniczeniem prędkości do 30km/h. Wykonawca w dalszym ciągu będzie prowadził prace nawierzchniowe na jezdni prawej. Po wykonaniu planowanego zakresu robót na jezdni prawej, Wykonawca rozpocznie prace związane z ułożeniem kolejnych warstw nawierzchni na jezdni lewej, z jednoczesnym przeniesieniem ruchu z jezdni lewej na prawą. Utrzymane zostanie ograniczenie prędkości do 30km/h.

alt

Przy granicy z Miejscem Piastowym
W tym tygodniu planowana jest kontynuacja prac w ciągu ul. Bieszczadzkiej na odcinku od restauracji Wodnik w kierunku granicy Miasta Krosna i Miejsca Piastowego. W godzinach pracy Wykonawcy wprowadzony zostanie ruch wahadłowy na czas układania kolejnych warstw nawierzchni. Po zakończeniu prac w godzinach późno popołudniowych zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy z odseparowaniem kierunków ruchu i jednoczesnym ograniczeniem prędkości do 30km/h.

alt

Wyjazd z osiedla "Guzikówka"
Wykonawca będzie również kontynuował prace przygotowawcze (rozbiórki obiektów, wycinka drzew, odhumusowanie). Zasadniczo prace te nie powinny powodować utrudnień w ruchu. Wykonawca przewiduje czasowe ograniczenia prędkości do 30km/h na jezdni DK28 podczas wywozu materiałów z rozbiórki i humusu.
 
Urząd Miasta ostrzega, że terminy realizacji robót będą uzależnione od warunków atmosferycznych.

Na naszym facebook'u możecie zobaczyć fotorelacje z rozbiórki dwóch domów położonych przy ulic Podkarpackiej:

Zobacz także:

(umk), (pd)
Fot. Mateusz Głód

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj