KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Prace idą do przodu. Trwa przebudowa DK28 w Krośnie

Prace idą do przodu. Trwa przebudowa DK28 w Krośnie Fot. Mateusz Głód

Kierowców czekają dalsze utrudnienia na DK 28 nazywanej z przyzwyczajenia "obwodnicą Krosna". Zobacz co czeka kierowców w tym tygodniu (do 8 marca).

REKLAMA


"Guzikówka" - nadal objazdy
Wykonawca będzie kontynuował prace związane z uzbrojeniem terenu przy wyjeździe z "Guzikówki" (skrzyżowanie "obwodnicy" z ul. Witosa). Trwa budowa odcinka sieci kanalizacyjnej od tymczasowego objazdu na os. Traugutta do skrzyżowania z ul. Witosa po stronie prawej w miejscu rozebranego chodnika. W dalszym ciągu trwają również prace związane z uzbrojeniem terenu. Trwają roboty ziemne związane budową wiaduktu południowego w ciągu prawej jezdni DK28.

Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

Skrzyżowanie z ul. Tysiąclecia - utrudnienia
Kontynuowane będą prace związane z budową i przebudową kanalizacji deszczowej w obrębie skrzyżowania ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką. Prace te zasadniczo nie będą powodować utrudnień w ruchu. Kierowców obowiązują wprowadzone tymczasową organizacją ruchu ograniczenia prędkości do 30km/h.

Ograniczenia w Turaszówce i na Bieszczadzkiej
Na odcinkach DK 28, na których prowadzone były prace w Turaszówce i w kierunku granicy z Miejscem Piastowym (ul. Bieszczadzka) ruch odbywa się normalnie, ale oowiazują ograniczenia ruchu do 30 km/godzinę.

umk/pd

  • autor: umk/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?