Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Prace idą do przodu. Trwa przebudowa DK28 w Krośnie

Prace idą do przodu. Trwa przebudowa DK28 w Krośnie Fot. Mateusz Głód

Kierowców czekają dalsze utrudnienia na DK 28 nazywanej z przyzwyczajenia "obwodnicą Krosna". Zobacz co czeka kierowców w tym tygodniu (do 8 marca).

REKLAMA"Guzikówka" - nadal objazdy
Wykonawca będzie kontynuował prace związane z uzbrojeniem terenu przy wyjeździe z "Guzikówki" (skrzyżowanie "obwodnicy" z ul. Witosa). Trwa budowa odcinka sieci kanalizacyjnej od tymczasowego objazdu na os. Traugutta do skrzyżowania z ul. Witosa po stronie prawej w miejscu rozebranego chodnika. W dalszym ciągu trwają również prace związane z uzbrojeniem terenu. Trwają roboty ziemne związane budową wiaduktu południowego w ciągu prawej jezdni DK28.

Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

Skrzyżowanie z ul. Tysiąclecia - utrudnienia
Kontynuowane będą prace związane z budową i przebudową kanalizacji deszczowej w obrębie skrzyżowania ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką. Prace te zasadniczo nie będą powodować utrudnień w ruchu. Kierowców obowiązują wprowadzone tymczasową organizacją ruchu ograniczenia prędkości do 30km/h.

Ograniczenia w Turaszówce i na Bieszczadzkiej
Na odcinkach DK 28, na których prowadzone były prace w Turaszówce i w kierunku granicy z Miejscem Piastowym (ul. Bieszczadzka) ruch odbywa się normalnie, ale oowiazują ograniczenia ruchu do 30 km/godzinę.

umk/pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj