Raportuj komentarz

1 komentarz jest bez sensu. Krosno nie miało konta w PBS. Dziwne jest, że upadł bank w którym konta miały wszystkie PiSowskie samorządy... A samorządy nie PiSowskie miały konta w innych bankach. Znowu wina Tuska? Czy może bardziej tu pasuje przypowieść o pannach roztropnych i nie roztropnych...
A co do wielkości makiety... Byłem, widziałem (gdyż nie jestem niewidomym) i bardzo fajny pomysł. Wcześniej tam były tylko puszki po piwie i butelki po wódce. Teraz jest widok historycznego miasta. Mnie historia interesuje i Krosno także, więc taki pomysł mi się podoba. Ale z pewnością są osoby, które mają inne zainteresowania i wolały poprzednie "obiekty".
A co do wielkości... No duża makieta jest. Wszędzie dam radę dotknąć ręką, ale przyznam, że mój wzrost jest ponadprzeciętny. 185 cm. Być może problem dotyczy tylko osób z "prezesowym" wzrostem?
No, ale czy kłopoty ze wzrostem "miłościwie nam panującego" mogą być wyznacznikiem do budowania mniejszych makiet, mniejszych ulic, mniejszych domów, a może nawet i mniejszych drzwi?