KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Breaking News: Przewodniczący Klubu PiS czytał o kotach

Breaking News: Przewodniczący Klubu PiS czytał o kotach Fot. archiwum Pawła Krzanowskiego

Radny Paweł Krzanowski, lider Klubu PiS w radzie Miasta Krosna bierze przykład z prezesa swojej partii? Bardzo możliwe. Podczas obrad przez chwilę przeglądał książkę "Mój przyjaciel kot".

REKLAMA


Paweł Krzanowski, krośnieński przedsiębiorca, zasiada w Radzie Miasta od wyborów w 2010 roku. Od tamtej pory jest też liderem Klubu PiS. Podczas przerwy w ostatniej sesji (29 listopada) przeglądał książkę o kotach, jej tytuł to "Mój przyjaciel kot".

Zdjęcie z książką sam radny zamieścił na swoim facebookowym profilu. Od razu pojawiły się sugestie, że książka powinna zostać wystawiona na aukcję na rzecz krośnieńskiej "kociarni".

"Atlas kotów. Dzikie i domowe" z dedykacją Jarosława Kaczyńskiego, który przeglądał go w Sejmie, sprzedano na aukcji charytatywnej na rzecz zwierząt za rekordową sumę 25 300 zł.

pd

 • autor: pd

21 komentarzy

 • Szach Mat

  Kot jest fałszywy ale rudy tak zwany król Europy sam Kwaśniewski mówi ze fałszywy bo rudy

  Zgłoś nadużycie Szach Mat niedziela, 01, kwiecień 2018 12:00 Link do komentarza
 • Prezeska

  Kot jest falszywy

  Zgłoś nadużycie Prezeska sobota, 09, grudzień 2017 07:13 Link do komentarza
 • Herubin

  Powinien czytać Mój przyjaciel ma kota

  Zgłoś nadużycie Herubin wtorek, 05, grudzień 2017 17:33 Link do komentarza
 • Uszkoprezesa

  @Bolo, każdemu błąd się przytrafia ;) Nie powiesz mi chyba, że w życiu nie popełniłeś gafy w formie błędu ortograficznego. A Twój komentarz odnoszący się tym razem do mojej osoby pokazuje, że akurat brakuje Ci dystansu do siebie... Atak nie zawsze jest najlepszą formą obrony. Nawiasem mówiąc zauważyłem ten błąd wczoraj i byłem przekonany, że uczepisz się głupoty :)

  Zgłoś nadużycie Uszkoprezesa piątek, 01, grudzień 2017 10:12 Link do komentarza
 • j...

  @Uszkoprezesa, z takimi jak Bolo nie ma co dyskutować. KOT-y i tak pokonają KOD-y. A Bolo tylko śmieszy, pouczając kto za kogo ma się wstydzić.

  Zgłoś nadużycie j... piątek, 01, grudzień 2017 08:50 Link do komentarza
 • Bolo

  @Uszkoprezesa Ja dla miasta nie robię nic i nie czuje się z tego powodu jakoś źle. Na pomysły dotyczące mojego życia również nie mogę narzekac. Wierz mi, że moje komentarze w internecie to nie kwestia nadmiaru wolnego czasu, ani tym bardziej frustracji życiowej tylko troska o moje nie małe pieniądze z tytułu podatków które wolałbym wydac chocby na słownik ortograficzny na Ciebie.

  Zgłoś nadużycie Bolo czwartek, 30, listopad 2017 23:22 Link do komentarza
 • widz

  Nie ta liga, nie ta kasa. Najwyżej 2,35 zł i to z dedykacją :)

  Zgłoś nadużycie widz czwartek, 30, listopad 2017 22:24 Link do komentarza
 • Uszkoprezesa

  Bolo, jak dla mnie pokazany jest tu duży dystans do siebie. Rozumiem, że łatwo jest być w anonimowym w sieci. Według Pana rozumowania Pana rodzina też ma powód do zażenowania.. może stąd ta potrzeba obrzucania ludzi błotem w internecie. Może opowie nam Pan co takiego robi dla miasta i w jaki sposób się udziela? Bo puki co jest Pan idealnym przykładem człowieka, który nie wie co zrobić ze swoim życiem i jak tchórz obraża ludzi na forum internetowym. Mam nadzieje, że ludzi nie umiejących zachować resztek dobrego smaku w wypowiedzi będzie coraz mniej, bo póki co żal mi patrzeć na te wywody.

  Zgłoś nadużycie Uszkoprezesa czwartek, 30, listopad 2017 22:15 Link do komentarza
 • Bolo

  P.S.
  Wyborcom oczywiście nie współczuję, mieliście prawo wyboru, a rodziny się nie wybiera. Pomyślcie o tym przy następnej okazji.

  Zgłoś nadużycie Bolo czwartek, 30, listopad 2017 16:16 Link do komentarza
 • Bolo

  Współczuję rodzinie i bliskim tego pana na zdjęciu robiącego z siebie pajaca za pieniądze podatników. Nie wyobrażam sobie jaki to musi byc poziom zażenowania...

  Zgłoś nadużycie Bolo czwartek, 30, listopad 2017 16:12 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?