KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Clicktrans.pl - oszczędź na transporcie w Krośnie

Przeprowadzka w nowe miejsce, zakupy w sieci, wysyłka paczki do rodziny mieszkającej za granicą, sprowadzenie świeżo zakupionego auta - potrzeba znalezienia transportu towarzyszy nam w licznych sytuacjach. Poszukiwania firmy transportowej spełniającej nasze oczekiwania nie muszą już być czasochłonne ani kosztowne. Wystarczy skorzystać z Clicktrans.pl - darmowego serwisu aukcji transportowych w Polsce i za granicą.

REKLAMA


To się opłaca!
Clicktrans.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby dwóch grup: osób poszukujących taniego i sprawdzonego transportu przesyłek oraz firm transportowych, którym zależy na zmniejszeniu liczby pustych przebiegów. Clicktrans.pl proponuje rozwiązanie korzystne dla wszystkich - my oszczędzamy na transporcie (oferowane kwoty są niższe nawet o 60% niż oferty cennikowe firm transportowych), przewoźnicy zyskują zlecenia, które realizują „przy okazji”, ponieważ odbierają lub dostarczają właśnie inny ładunek na wybranym przez nas odcinku. W dodatku dzięki zmniejszeniu liczby kursów realizowanych „na pusto”, spada także emisja dwutlenku węgla i innych zanieczyszczeń w atmosferze.

Jak to działa?
Wystarczy wystawić bezpłatne ogłoszenie o przesyłce - nie zajmie to więcej niż 2 minuty! Opisując przedmiot, który chcemy przesłać wybieramy odpowiednią kategorię , termin oraz adres nadania i dostawy. Za chwilę otrzymamy oferty od przewoźników, którzy w wybranym czasie kursują na wyznaczonej trasie. Dzięki formatowi aukcji możemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, a także sprawdzić reputację wybranego przewoźnika:

Kiedy warto skorzystać z aukcji transportowych?
Niemal w każdej sytuacji. Clicktrans.pl powstał z potrzeby - właściciel serwisu poszukiwał taniego i sprawdzonego transportu mebli z drugiego końca Polski do Trójmiasta. Dziś dzięki portalowi można szybko dotrzeć do tysięcy firm transportowych, które pomogą nam w zorganizowaniu przeprowadzki, przewiozą samochód, motocykl, zwierzę, ładunki, sprzęt i innego rodzaju przesyłek zarówno w kraju jak i za granicą - wystarczy tylko wystawić darmowe ogłoszenie i zaakceptować najkorzystniejszą ofertę transportu.  

Czy muszę akceptować ofertę?
Nie. Sama publikacja ogłoszenia w serwisie nie jest wiążąca. Co więcej, możemy skorzystać z serwisu, aby tylko wycenić transport. Warto jednak wziąć pod uwagę opcję zrealizowania przesyłki w ramach serwisu, tak jak już ponad tysiące zleceniodawców, którzy skorzystali już z usług około 9 tysięcy przewoźników dzięki Clicktrans.pl.

Portal cieszy się zaufaniem i zadowoleniem zarówno wśród zleceniodawców jak i przewoźników - dzięki atrakcyjnym aukcjom transportowym Polakom udało się już zaoszczędzić ponad 14 milionów złotych. Wszystkie firmy transportowe zarejestrowane w serwisie podlegają dokładnej weryfikacji dokumentów i historii działalności. Dodatkowo, zyskujemy również dostęp do archiwum komentarzy do zrealizowanych aukcji, a także możliwość wyboru przewoźnika specjalizującego się w transporcie interesującej nas kategorii przesyłek.

Przykładowe zlecenia zrealizowane w Krośnie:
- Transport roweru z Krosna do Ząbkowic Śląskich za 70 zł (oszczędność 93 zł)
- Transport motocykla z Kątów Wrocławskich do Krosna za 297 zł (oszczędność 243 zł)
- Transport komody i łóżka z Warszawy do Krosna za 250 zł (oszczędność 231 zł)
- Przeprowadzka z Belfastu (Irlandia) do Krosna za 3490 zł (oszczędność 1719 zł)

Wyceń transport w Krośnie --> http://clicktrans.pl/transport/krosno/

  • autor: Redakcja

1 komentarz

  • Andrzej1

    W ogóle transport to temat rzeka. Ludzie tak bardzo przepłacają na przewozie różnych rzeczy, że to aż żal. A przecież są właśnie takie miejsca, gdzie można bez problemu załatwić transport mebli, jak chociażby https://gielda.furgonetka.pl/ Wystarczy tylko odpowiednio wcześniej pomyśleć i zostanie Wam w kieszeni sporo pieniędzy.

    Zgłoś nadużycie Andrzej1 środa, 07, luty 2018 23:20 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?