Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

W jaki sposób urządzić piękny salon?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób możesz urządzić salon, w którym będzie chciało się przebywać i jego wygląd olśni nie tylko domowników, ale również wszystkich gości, którzy będą cię odwiedzali? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek, które na pewno przydadzą się podczas aranżacji tego pomieszczenia i sprawią, że efekt końcowy przejdzie Twoje oczekiwania.

REKLAMAJaki kolor ścian?
Nie da się zaprzeczyć, że ściany są jednym z najważniejszych elementów i dlatego też należy do tego tematu podejść jak najbardziej poważnie. Przede wszystkim warto jest unikać szarych i mrocznych kolorów, które sprawią, że nasz salon będzie wydawał się optycznie mniejszy. Takie kolory nie będą również szczególnie dobrze wpływały na nasze dobre samopoczucie i na pewno z czasem zaczną przytłaczać. Dlatego też, kolory na ścianach salonu powinny być jasne i napawać radością.

Dobrze dobrane oświetlenie
Jest to kolejny z bardzo ważnych elementów, których nie powinno się pomijać w przypadku projektowania aranżacji salonu. Tutaj kluczowe będzie dobranie nie tylko odpowiedniego żyrandolu, ale również kinkietów, czy też lamp stojących. Oczywiście, to wszystko będzie zależało od naszego zamysłu. Na pewno nie należy przesadzać, bowiem wyjdzie sztucznie, z drugiej jednak strony, warto zadbać o to, aby salon był jak najlepiej doświetlony. Obecnie nie ma problemów z tym, aby nabyć naprawdę wysokiej jakości akcesoria oświetleniowe, choćby w sklepach internetowych, takich jak np. https://www.sklep.kaja.com.pl/. Zatem wybór jest ogromy, kwestia tylko tego, jak Ty dopasujesz to do swojej aranżacji salonu.

Jakie meble wybrać?
Jeszcze kiedyś w salonach gościły wielkie meblościanki, które były bardzo masywne i zakrywały w zasadzie całą ścianę. Dzisiaj od tego schematu się już na dobre odeszło i w modzie są meble przede wszystkim lekkie, które nie zajmują zbyt wiele miejsca. Dzięki temu salon jest optycznie większy, a w pomieszczeniu można czuć się zdecydowanie bardziej swobodnie.

Jeśli mowa o salonie, to oczywiście nie możemy pomijać mebli wypoczynkowych. Tutaj bardzo dobrze sprawdzają się meble modułowe, które można sobie dostosować w zależności od naszych osobistych wymagań. Co więcej, wcale nie są zbyt drogie, a na rynku można dostać je w najróżniejszych konfiguracjach kolorystycznych.

Jak zatem widzisz, urządzanie salonu wcale nie musi być takie trudne, o ile będziesz wiedział, od czego powinieneś takowe zacząć i na czym się szczególnie skupić. Na pewno nie należy przesadzać z liczbą dodatków,  żeby wszystko było jak najlepiej wyważone.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj