Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Elegancka sypialnia? Postaw na aranżacje z panelami 3D!

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Sypialnia to najważniejsze pomieszczenie w naszym domu. To tutaj odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy i nabieramy energii, dlatego tak ważne jest, aby w miejscu, w którym się wyciszamy dobrze się czuć. Pomoże nam w tym odpowiednio dobrana aranżacja wnętrza pokoju, która sprawi, że będziemy mogli się zrelaksować.

REKLAMAProjektanci podkreślają, że sypialnia powinna być urządzona w sposób, jak najbardziej minimalistyczny, a przy okazji funkcjonalny. Dlatego proponują jedną dużą rozsuwaną szafę z lustrami, komodę na telewizor i długą, prostokątną szafkę z kilkoma szufladami. Wybór tego typu mebli sprawi, że pokój będzie bardziej przestronny.

Warto na jednej ze ścian zawiesić lustro, które optycznie powiększy pomieszczenie. Najważniejsze jednak, to pomyślenie o oryginalnym wykończeniu sypialni. Jeśli chcemy, aby pokój nabrał eleganckiego i nowoczesnego stylu, to warto zaopatrzyć się w trójwymiarowe panele wyprodukowane z betonu architektonicznego. Zapewniamy, że uzyskamy niesamowity efekt wizualny, który z pewnością spełni nasze oczekiwania.

Wybierz odpowiedni wzór do sypialni
Jest kilka sprawdzonych sposobów na użycie trójwymiarowych płyt z betonu architektonicznego w sypialni. Jednym z nich jest, na przykład umieszczenie paneli na dwóch sąsiadujących obok siebie ścianach, pozostałe możemy pomalować farbą i na jednej z nich powiesić obraz lub lustro. Kolejną bardzo popularną możliwością jest usytuowanie ich od połowy każdej ze ścian.

Warto wybrać jeden konkretny wzór i kolor paneli, aby wszystko ze sobą estetycznie współgrało. Producenci trójwymiarowych płyt z betonu architektonicznego proponują bardzo duży wybór motywów, więc klienci bez problemu wybiorą odpowiedni kształt. Zastosowanie tego typu rozwiązania w aranżacji naszej sypialni sprawi, że pomieszczenie zyska nieszablonowego i nietypowego wyglądu, co przełoży się z pewnością na nasze samopoczucie.

Nadają oryginalny design pomieszczeniom
Panele 3D mają dużo atutów. Wyprodukowane są z betonu architektonicznego, który jest bardzo trwały i wykonany z tworzyw o niezwykle dobrej jakości. - Zauważamy, że trójwymiarowe płyty cieszą się coraz to większym zainteresowaniem. Bardzo często wykorzystywane są przy aranżacji wszystkich pomieszczeń w danym domu. Nadają oryginalny design pokojom oraz eleganckiego stylu, który sprawia, że nasze mieszkanie zyskuje nowoczesny charakter - mówi specjalista z firmy VHCT. Zachęcamy do wykorzystania trójwymiarowych paneli przy tworzeniu aranżacji swojego mieszkania.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj