Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Idealne meble dla Twojego bistro! Koniecznie sprawdź najnowsze trendy!

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Bistro robią w Polsce zawrotną karierę i nic dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców specjalizujących się w branży gastronomicznej, zamiast wielkich restauracji z dziesiątkami dań, decyduje się właśnie na mniejsze lokale, w których zjemy smacznie, zdrowo i w kameralnej, miłej atmosferze. Niezależnie jednak od typu miejsca, w którym ludzie spożywają posiłki, oczywistą rzeczą jest, że oprócz żołądka, nasycić musi się także zmysł estetyczny i oko odwiedzającego. Specjalnie dla właścicieli bistro, przygotowaliśmy kilka pomysłów na meble, które przyczynią się do sukcesu takiego biznesu!

REKLAMAProsto, wygodnie i ze smakiem!
Bistro to miejsce, do którego bardzo często wpadają zabiegani klienci, którzy mają czas jedynie na szybki posiłek w przerwie między obowiązkami zawodowymi. Aby zadowolić takie osoby odwiedzające lokal, należy pamiętać, by meble były proste, lekkie i nie posiadały olbrzymich gabarytów. Mniejsze meble są doskonałym rozwiązaniem również dlatego, iż zazwyczaj lokale takiego typu usytuowane są w mniejszych pomieszczeniach, co wymaga bardzo oszczędnego gospodarowania przestrzenią. Takim wyzwaniom idealnie sprostają meble designerskie, na przykład od Malo Design, które oferują lekkość, prostotę i niezwykłą estetykę wykonania.

Zaczynając od krzeseł, warto zwrócić uwagę na siedziska z delikatną teksturą. Idealnym rozwiązaniem będą również siedzenia z drewnianymi nogami, ponieważ drewno zawsze nadaje pomieszczeniom nieco bardziej domowego i swojskiego charakteru, nawet gdy jest to lokal nowoczesny. Warto zestawić tu, na przykład, biały kolor siedziska z jasnym kolorem drewna, z którego zbudowane będą nogi takiego krzesła. Innym dobrym designerskim zastosowaniem mogą być krzesła wyprofilowane, proste modele o nowoczesnym i minimalistycznym wyglądzie. Można pokusić się tu o wybór krzeseł zawierających dodatkowo poduszkę do siedzenia, co z pewnością przełamie nieco bardziej surowy styl takich siedzisk.

Lekko, szybko i kameralnie!
Stoliki powinny być przeznaczone dla od dwóch do maksymalnie czterech osób. Dobrze postawić na najprostsze modele, by nie krępować ruchów w mniejszych pomieszczeniach i jednocześnie sprawiać poczucie lekkości i stabilności. Strzałem w dziesiątkę są kwadratowe stoły na jednej stopce, przeznaczone dla maksymalnie dwóch osób. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się we wszelkich przestrzeniach publicznych, więc jest także doskonałym pomysłem dla bistro. Drewniany, gustowny blat, najlepiej z litego drewna dębowego, na bardzo stabilnej, eleganckiej metalowej podstawie, perfekcyjnie wpisze się w prosty, ale smaczny wystrój wnętrza nowoczesnego lokalu gastronomicznego!

Zdecydowanie warto również pamiętać o dodatkach. Dostępne na przykład w Malo Design futurystycznie wykonane wieszaki zwrócą uwagę gości już na wejściu. Ich zdecydowanym atutem jest oszczędność miejsca oraz zastosowanie drewnianego stojaka, który nadaje całości interesującego wyglądu.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj