Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Poznaj 6 powodów, dla których warto kupić oczyszczacz powietrza!

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Powietrze, jakim oddychasz, ma bezpośredni wpływ na to, jak się czujesz. Chociaż większość zawartych w nim cząsteczek pozostaje dla Ciebie obojętna, może się zdarzyć, że niektóre z nich Ci zaszkodzą. Pyłki, związki chemiczne albo inne zanieczyszczenia nierzadko skutkują wystąpieniem reakcji alergicznej. Chcesz uniknąć problemu? Poznaj sześć powodów, dla których warto kupić oczyszczacz powietrza i miej pewność, że odetchniesz pełną piersią - o każdej porze roku!

REKLAMACałoroczny oczyszczacz powietrza
Wielu zastanawia się, o jakiej porze roku oczyszczacz powietrza będzie najbardziej potrzebny. Nie trzeba wnikliwych obserwacji, by przekonać się, że takie urządzenie przyda się bez względu na porę roku! Zwłaszcza jeśli dodatkowo odświeża powietrze. Poznaj sześć powodów, dla których warto kupić oczyszczacz powietrza i pozbądź się dotychczasowych problemów ze zdrowiem!

1. Dokładne oczyszczenie powietrza
Odpowiednio dobrane urządzenie dokładnie oczyszcza powietrze, skutecznie usuwając wszystkie szkodliwe składniki. Decydując się na model Haus&Luft możesz mieć pewność, że skuteczność oczyszczania sięgnie niemal 100%, a Ty będziesz mógł cieszyć się wysokim komfortem przebywania w pomieszczeniu.

2. Sposób na zdrowe wnętrze
Oczyszczacz powietrza to doskonały sposób na zdrowe wnętrze. Co oznacza to w praktyce? Wśród usuwanych szkodliwych składników powietrza są także alergeny, które mogą wywoływać reakcje alergiczne. Dokładne oczyszczenie powietrza zapewni doskonałe samopoczucie alergikom i astmatykom, dla których obecność szkodliwych cząsteczek może być naprawdę niebezpieczna.

3. Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów
Zdrowe powietrze to świeże powietrze! Praca oczyszczacza nie ogranicza się wyłącznie do usuwania szkodliwych cząsteczek, ale także – obejmuje neutralizację nieprzyjemnych zapachów! Odfiltrowanie odpowiadających za nie składników przywraca pomieszczeniom doskonałą świeżość!

4. Działanie lampy UV

Oczyszczacz powietrza Haus&Luft z lampą UV to sposób na doskonałą czystość także tam, gdzie tego nie widać! Wszystko dzięki promieniowaniu UV, które skutecznie usuwa wirusy, bakterie i mikroorganizmy.

5. Rozwiązanie dla palaczy i rodzin z dziećmi
Mieszkanie palacza albo mieszkanie rodziny z małymi dziećmi wymaga szczególnej troski. W tym pierwszym przypadku konieczne jest stałe oczyszczanie powietrza. Urządzenie Haus&Luft z łatwością poradzi sobie ze składnikami dymu papierosowego i zneutralizuje nieprzyjemną woń.

6. Dodatkowa jonizacja powietrza
Oczyszczacz powietrza to sposób na stworzenie w mieszkaniu warunków niemal identycznych, jak te na łonie natury! Wszystko za sprawą jonizatora, który podczas pracy urządzenia generuje jony ujemne.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj