Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 
 

Jakie są zalety pożyczek bez sprawdzania baz?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Może zdarzyć się, że nagle potrzebujemy gotówki. Najczęściej to wypadki losowe związane z nagłą chorobą, wypadkiem komunikacyjnym lub innymi sytuacjami.

REKLAMAJednak osoby zadłużone nie mogą liczyć na kredyt bankowy. Dlatego na runku pojawia się coraz więcej firm pozabankowych oferujących pożyczki bez BIK.

Czym są pożyczki bez BIK?
W przypadku kiedy staramy się o kredyt w banku sprawdzana jest bardzo skrupulatnie wiarygodność finansowa. W takim przypadku należy spełniać parę warunków, czyli na przykład poprawna historia kredytowa i brak wpisu w KRD. Jeśli w przeszłości komornik zajął konto lub wystąpiły jakieś opóźnienia w spłacie wcześniejszego kredytu, to bank nie będzie chciał udzielić nam kredytu.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy pozabankowej. W łatwy i szybki sposób udzielona zostanie pożyczka bez sprawdzania KRD i BIK. Parabanki nie przywiązują wagi czy osoba starająca się o pożyczkę ma złą historię kredytową lub czy widnieje w Krajowym Rejestrze Dłużników. Ponadto nie musimy mieć również spłaconych wszystkich zobowiązań.

Jak wygląda procedura pożyczki online?
Bardzo popularne stały się pożyczki bez baz KRD i BIK przez internet. To sprawny i wygodny sposób na otrzymanie kredytu gotówkowego. Nie musimy wybierać się do punktu stacjonarnego, siedząc w domu możemy dokonać wszelkich formalności i szybko mieć pieniądze na koncie.

Wystarczy jedynie wypełnić poprawnie formularz, który znajdziemy na stronie online. Z pewnością nie zajmie nam to dużo czasu, procedury nie są tak czasochłonne jak w przypadku tych załatwianych w placówkach. Należy podać podstawowe informacje o pożyczce. Kolejny krok to weryfikacja naszej tożsamości. Może być to przeprowadzone w dwojaki sposób: zostaniemy poproszeni o symboliczny przelew lub zalogowanie się do bankowości mobilnej przy użyciu specjalnej aplikacji mobilnej. Ma to na celu udzielenie dostępu firmie do naszych danych.

Jeśli zależy nam na czasie i potrzebujemy szybko gotówki to skorzystanie z pożyczki online jest najlepszym rozwiązaniem. Należy spełniać również podstawowe warunki, aby została udzielona pożyczka bez BIK i KRD. Przede wszystkim trzeba być pełnoletnim oraz posiadać obywatelstwo polskie i miejsce zamieszkania w Polsce. Kolejny warunek to posiadanie już konta w polskim banku. A także mieć ważny dokument tożsamości.

Zalety pożyczek bez baz
Przede wszystkim nie musimy posiadać zdolności kredytowej. W przeciwieństwie do banku jeśli staramy się o pożyczkę, gdzie jest to sprawdzanej w pierwszej kolejności. Dlatego osoby widniejące w BIK są automatycznie odrzucane. Firmy pozabankowe nie sprawdzają KRD i BIK.

Aby dopełnić wszystkich formalności nie musimy wychodzić z domu, ponieważ cały proces odbywa nie za pośrednictwem platformy online. Natomiast w przypadku udzielania pożyczek w punktach stacjonarnych to czasochłonny proces. Tutaj wystarczy tylko dowód osobisty oraz konto w innym banku.

Weryfikacja osoby starającej się o pożyczkę jest bardzo sprawna, a pieniądze szybko trafiają na konto. Na stronie https://money24.pl/kto-udzieli-pozyczki-bez-bik-i-krd-gdzie-pozyczyc-bez-weryfikacji-baz/ można wybrać dogodną dla siebie pożyczkę online.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj