KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Co może zaoferować ci urząd pracy?

Jaki zawód wybrać, gdzie szukać pracy, jakie zawody są najbardziej popularne w województwie podkarpackim? Co może zaoferować ci urząd pracy? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi już w środę, 18 kwietnia br. o godz. 12.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku przy ul. A. Mickiewicza 21.

REKLAMA


Spotkanie kierowane jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów oraz osób młodych, które wkraczają na rynek pracy. W spotkaniu udział wezmą pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy, którzy będą zachęcać młodych ludzi do korzystania z poradnictwa zawodowego, opowiedzą o warunkach pracy w kraju i za granicą, a także wyjaśnią  w jaki sposób poszukiwać bezpiecznej pracy poza granicami kraju, wskażą również zawody, w których łatwo jest znaleźć zatrudnienie.

Przedstawiciele Okręgowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie będą przekonywać do poznania swoich praw w pracy, natomiast pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy przedstawią aktualne programy wsparcia dla osób do 25 roku życia.

Spotkanie organizowane jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie Oddział Zamiejscowy w Krośnie we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Jana Grodka w Sanoku, Okręgową Inspekcje Pracy w Rzeszowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku.

mz, wup

  • autor: mz, wup

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?