Logo
Wydrukuj tę stronę

Konkurs Clicktrans.pl #Zostańwdomu i pomóż

Siedzisz w domu zgodnie z zaleceniami i wartościowo spędzasz czas? Dlaczego jednocześnie nie zrobić czegoś dobrego dla tych, którzy znajdują się na pierwszej linii frontu walki z epidemią?  Weź udział w konkursie i wspomóż wybraną organizację w walce z koronawirusem! A to wszystko w zaciszu twojego domu!

REKLAMAOgraniczenie kontaktów społecznych z powodu epidemii to dla nas wszystkich niełatwy czas - wiemy jednak, że jest niezbędny, jeśli chcemy wygrać z wirusem. Warto ten okres domowej kwarantanny wykorzystać kreatywnie - sposoby, aby to zrobić znajdziesz na każdym kroku!

Zainspiruj innych do pozostania w domu, pokazując, co wartościowego i ciekawego można zrobić, nie opuszczając czterech ścian. Odrobina wsparcia i inspiracji w tym niełatwym czasie będzie nie tylko cenna, ale pomoże nam łatwiej wytrwać w  odosobnieniu. A więc #zostańwdomu, ale nie bezczynnie!
 
Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
1. Zrób zdjęcie, na którym widać, jak wartościowo spędzasz czas w domu podczas epidemii.
2. Dołącz do niego krótki opis (maks. 1000 znaków).
3. Prześlij je wraz z wypełnionym i własnoręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
4. To wszystko! Wyniki ogłosimy 15 kwietnia 2020 roku na stronie konkursu.
5. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat.
6. Zwycięską pracę opublikujemy na naszych blogach: http://www.info.clicktrans.pl lub https://clicktrans.com/blog/
 
Nagrody
- 1500 zł dla organizacji zaangażowanej w pomoc w zwalczaniu bądź ograniczeniu skutków koronawirusa wskazanej przez Laureata/kę,
- 500 zł dla Laureata/ki.

#Zostańwdomu i wesprzyj tych, którzy walczą ze skutkami epidemii! Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie: https://clicktrans.pl/info/konkurs-zostanwdomu-i-pomoz.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020