Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Designerskie pudełka na żywność. Sprawdź czym są Bento

Jeśli mamy zamiar codziennie przygotowywać w domu posiłki, które następnie zjemy w pracy lub na uczelni, zacząć trzeba od zakupu pojemnika, w którym będziemy mogli swobodnie transportować swoje potrawy. Warto sprawdzić designerskie pudełka na żywność marki Bento, które gwarantują jakość i funkcjonalność na miarę XXI wieku.

REKLAMAPojemnik na żywność - dlaczego to takie ważne?
Złej jakość pojemnik na żywność, który otworzy się w podróży, może nas tylko zniechęcić do codziennego zabierania ze sobą posiłków z domu. Tym samym wrócimy do złych nawyków jadania fast foodów na mieście albo kupowania szybkich przekąsek w firmowym barze czy automacie. Dlatego tak ważny jest wybór pojemnika na żywność.

Wygląd i bezpieczeństwo
Nie od dziś wiemy, że „jemy także oczami”, dlatego strona wizualna pojemnika na żywność jest również istotna. Sam jednak ładny wygląd nie wystarczy – jeśli nasz pojemnik nie będzie funkcjonalny. Dostępne na rynku modele mogą być zamykane na kila sposobów. Najbezpieczniejsza będzie przykrywka z zatrzaskami lub zamykanymi klipsami i uszczelką albo też z odkręcanym wieczkiem. Ważny jest też materiał, z jakiego został wykonany pojemnik. Dobrej jakości pojemnik jest wykonany ze sztywnego materiału. Ważne, by produkt posiadał atesty na kontakt z żywnością. Zyskamy wówczas pewność, że nie zawiera w sobie toksycznych substancji, które mogą źle wpływać na nasze zdrowie.

Rozmiar i funkcjonalność
Jeśli chcemy zabrać ze sobą do pracy drugie śniadanie i lunch, wtedy sprawdzą się doskonale pojemniki poziomowe, takie jak np. Bento box MonBento Original Czarny. To dwupoziomowy lunch box, który nie tylko cieszy oko wspaniałym i nowoczesnym wyglądem, ale w którym można podgrzać swój lunch w mikrofalówce, a po powrocie do domu łatwo umyć z pomocą zmywarki.


Bento – nowoczesny design i praktyczne rozwiązania
Firma MonBento została założona przez Francuzkę Emillie Creuzieux, która zafascynowana kulturą japońską postanowiła stworzyć funkcjonalne i ekologiczne pojemniki na żywność. Produkty Bento charakteryzują się duża pojemnością przy jednoczesnym zachowaniu poręcznych rozmiarów. W ofercie dostępne są zarówno lunchboxy, jak i termosy na żywność i napoje, bidony, sztućce oraz inne akcesoria kompatybilne z boxami bento. Wszystkie produktu marki są BPA FREE, co oznacza, nie zawierają bisphenolu oraz innych toksycznych związków chemicznych. Na wszystkie swoje produktu firma daje aż 3 lata gwarancji. Sprawdź bento box na https://maleomi.pl.

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj