Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

22. Przystanek Woodstock pozytywnie skomunikowany

Już 14 lipca rozpocznie się najbardziej kultowy festiwal muzyczny w Polsce - Przystanek Woodstock. Organizatorzy, w ramach 22. już edycji festiwalu, zadbali o pozytywną komunikację zarówno pomiędzy wolontariuszami, jak i uczestnikami imprezy.

REKLAMAPrzystanek Woodstock tradycyjnie już, jak co roku, stoi pod znakiem dobrej zabawy, najlepszej muzyki i gwiazd światowego formatu. Do Kostrzyna nad Odrą ściągną tysiące młodych i starszych, by na 3 dni dać się ponieść totalnemu szaleństwu. Takie wydarzenie to niemałe wyzwanie logistyczne, ponieważ wymaga zaangażowania ogromnego zaplecza ludzi, m.in. pracujących nad jego prawidłowym przebiegiem wolontariuszy. W trosce o bezpieczeństwo i zadowolenie uczestników imprezy, organizatorzy zdecydowali się wdrożyć narzędzie wspomagające komunikację na linii centrala - wolontariusze.

Jak podkreśla Marcin Garczyński, koordynator Pokojowego Patrolu, takie narzędzie podczas przystanku Woodstock jest niezwykle pomocne w zarządzaniu liczną grupą ludzi: - Do komunikacji z wolontariuszami Pokojowego Patrolu wykorzystujemy system SerwerSMS.pl. Narzędzie to, dzięki swojej specyfice, zapewnia nam szybką i efektywną drogę dotarcia do współpracujących z nami osób. Panel Klienta jest zbudowany w sposób przejrzysty, a przygotowanie każdej z wysyłek odbywa się w sposób intuicyjny. Z narzędzia dostarczonego przez Serwer SMS korzystamy więc bardzo często - doskonale wpisuje się w naszą działalność i pomaga w zarządzaniu bardzo liczną grupą wolontariuszy.

Podczas 22. edycji Przystanku również uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z dedykowanej im komunikacji SMS. Służyć ona będzie przekazywaniu pozdrowień lub nawet pytań festiwalowym gościom. Dzięki specjalnemu numerowi ShortCode Platformy SerwerSMS.pl - 4330, każda osoba, która będzie miała taką ochotę, może wysłać SMS-y do woodstockowego radia, a te z kolei będą czytane na antenie.

- Radio to przede wszystkim kontakt ze słuchaczem - Ameryki tu nie odkrywamy. Kiedy jednak istnieje możliwość, aby to słuchacz mógł się z nami bezpośrednio skontaktować, budujemy wspaniałą interakcję. Dzięki usługom SerwerSMS.pl słuchacze mogą nawzajem się pozdrawiać, brać udział w konkursach, czy zadawać na żywo pytania gościom z naszego studia. To powoduje, że Radio Woodstock jest jeszcze bliżej festiwalowej publiczności, tworząc prawdziwe i żywe polowe medium - mówi Adrian Kilan, koordynator Biura Prasowego Przystanku Woodstock.

Platforma SerwerSMS.pl zapewni pełną komunikację SMS podczas wydarzenia, dbając o pozytywny kontakt pomiędzy uczestnikami imprezy, Pokojowym Patrolem, Centralą i Radiem Woodstock. Zainteresowani koniecznie powinni w czasie festiwalu odwiedzić stronę radiowoodstock.pl  

- W dniach 14-16 lipca tysiące dobrych wiadomości SMS pomoże połączyć i skomunikować ze sobą wszystkich uczestników tego kultowego już eventu, a co za tym idzie - zapewnić dobrą zabawę i niezapomniane emocje. Cieszymy się, że możemy wziąć udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, dlatego robimy to nie po raz pierwszy i na pewno nie ostatni - podsumowuje Edyta Godziek, Content Marketing Manager SerwerSMS.pl.

jm

  • autor: jm

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj