Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Modnie ubrany mężczyzna? Sprawdź trendy na nadchodzącą wiosnę!

Modnie ubrany mężczyzna? Sprawdź trendy na nadchodzącą wiosnę! Fot. archiwum ID Media

Choć zima za pasem - myślimy już o ciepłej wiośnie i lecie. Gładki dotyk, męskie rysy twarzy, zwiewność ruchu - to trendy na sezon wiosna/lato 2015. W modzie - podróż po epokach…

REKLAMATo powrót do korzeni - zwiewnych stylizacji, które ubarwią i wpasują się w ciepły klimat. To czas dla tych mężczyzn, którzy bawią się kolorem, ale też umiejętnie dobierają części stroju. Warto pamiętać o tym, że kolory nie są zarezerwowane tylko dla Pań lub mężczyzn o ekstrawertycznym charakterze. Gdy mężczyzna nosi kolorowe ubranie z szykiem i zastosowaniem odpowiednich zasad, jest to przykład człowieka dobrze ubranego.

Koszule powinno się dobrać przede wszystkim mając na uwadze wady i zalety sylwetki - umiejętne dopasowanie ubioru na pewno się przyda. Dbajmy o to, by zachowywać odpowiednie proporcje, gdy zakładamy koszulę. A ta będzie przeważała na półkach sklepów w różnych odcieniach rozmytych niebieskości i bordo. Jednak nie wystarczy tylko założyć koszulę - ważne, by nosić ją zapiętą po szyję, a do niej dobrać krótsze spodnie. Szersze na górze, a zwężane w nogawkach ku dołowi; delikatne, szeroko rozstawione pionowe pasy spodnie w połączeniu z kolorową koszulą sprawią, że sylwetka zyska nowy wymiar. Co więcej, powracają znane z dawnych lat kamizelki i proste katany ze skóry połączone ze spodniami. Do tego warto w modnej stylizacji wyeksponować buty na wysokiej platformie.

Na modowy rynek wchodzi dynamicznie kolor musztardowy. I właśnie ta barwa będzie najmodniejszym męskim kolorem sezonu. By w tej "optymistycznej" stylizacji odnaleźć męskie "ja" - mamy propozycję. Modni mężczyźni powinni golić zarost, by zachwycać gładkością twarzy. A fryzura? Zapuszczamy włosy lub grzywkę, która umożliwia zaczesanie włosów do tyłu i utrwalenie żelem. Uwierzcie: gładka twarz i modna fryzura… działają na kobiety.

Wychodząc na ulicę w letnie dni będziemy mogli spotkać kolorowo ubranych mężczyzn, którzy ewidentnie bawią się kolorami. Ich styl będzie przypominał styl artysty, ze zwiewnie zarzuconym szalem na ramionach - może to zainspiruje nas do stworzenia czegoś ciekawego i innowacyjnego? Tego Wam życzymy!

Agnieszka Świst-Kamińska

AGNIESZKA ŚWIST-KAMIŃSKA - Jestem pierwszym w Polsce COOL HUNTEREM i STYLE COACHEM! Na co dzień zajmuję się obserwacją potrzeb konsumentów, by osiągnąć zamierzone cele sprzedażowe. Połączenie wszystkich tych czynników daje mi możliwość maksymalnego wykorzystania wiedzy, prowadzenia obserwacji i wyboru najlepszych form.

COOL HUNTER doradza firmom we wprowadzaniu nowych produktów na rynek oraz przy tworzeniu i wdrażaniu ich kampanii reklamowych. COOL HUNTER jest najczęściej nieodłącznym elementem działu marketingu i PR-u.

Swoją przygodę z cool huntingiem rozpoczęłam na studiach w Londynie, gdzie miałam przyjemność studiować właśnie ten kierunek. Jestem absolwentką prestiżowego Londyńskiego Uniwersytetu Central Saint Martins University of the Arts oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej.

Zobacz także: www.szkolameskiegostylu.pl/blog

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj