Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Złota celebrytka – podaruj sobie odrobinę luksusu

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Choć współczesność emanuje przesytem, także w kategorii biżuterii, to minimalistyczna klasyka wciąż jest zauważalna, ceniona i często jest przejawem luksusu oraz piękna. Wyroby jubilerskie w postaci delikatnych łańcuszków, znane jako celebrytki, zyskały sławę dzięki znanym postaciom ze świata show binesu, kultury i mass mediów. Chcąc zatem poczuć się elegancko, ale jednocześnie wyróżniać się modnym dodatkiem, warto postawić na zakup tej popularnej ozdoby.

REKLAMAIndywidualna celebrytka
Celebrytki wpisały się już w kanon wyrobów jubilerskich, stojąc na równi z artykułami, takimi jak pierścionki lub kolczyki. Wyróżniają się jednak bogatą symboliką, w postaci zawieszek, wtłoczonych w łańcuszek, co pozwala na dopasowanie ich do własnych przekonań, upodobań i gustów. Ikoniczne charmsy, które są najczęstszym wyborem kobiet, to serduszka, koniczynki, krzyżyki, znaki nieskończoności lub też dedykowane i spersonalizowane blaszki z własnym imieniem lub wzorem.

Celebrytka na co dzień i okazjonalnie
Celebrytkę można zestawić z dowolną stylizacją mając pewność, że nie będzie się z nią kłóciła. Do codziennych outfitów warto dobrać krótsze wersje, bliskie szyi, które będą subtelnie widoczne, nawet z płytkim dekoltem. Wieczorowe kreacje natomiast warto podkreślić długim łańcuszkiem z bogatymi blaszkami, które będą się pięknie odznaczały na otwartym, głębokim wycięciu. Prostota biżuterii jaką jest złota celebrytka nie oznacza skromności. Wprost przeciwnie - subtelny łańcuszek z efektownymi dodatkami, przyciąga uwagę, podkreślając kobiece walory w postaci pięknej szyi. Najnowszymi trendami w modzie jubilerskiej jest także noszenie celebrytek na odsłoniętych plecach. Takie zestawienie jest odważne, ale gwarantuje zwrócenie uwagi i dodaje pewności siebie.

Bogactwo wyborów, ale złoto wciąż na topie
Choć biżuteria w postaci celebrytek odznacza się wieloma modelami, wykonywanymi z różnej jakości kruszcu, to najbardziej wdzięcznym i eleganckim produktem są łańcuszki złote. To ponadczasowa klasyka, która jest towarem luksusowym, a co najważniejsze pasującym do wielu stylizacji i okoliczności. Złoto można swobodnie łączyć z innymi materiałami i kolorami, nie bojąc się eksperymentów. Współczesna moda, także i jubilerska stwarzają ogromne możliwości, które ograniczyć może tylko wyobraźnia. Celebrytka to także doskonały pomysł na prezent, ponieważ jej ikoniczne blaszki, które można spersonalizować mogą być miłym podarunkiem, zapamiętanym jako wyraz serdeczności i przyjaźni, lub też uczuć, jakimi darzy się ukochaną osobą.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj