KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Światła. Kamera. Jazda. Nakręć film w samochodzie

Światła. Kamera. Jazda. Nakręć film w samochodzie Fot. YouTube

TomTom (TOM2) zaprasza kierowców z całego świata do wzięcia udziału w krótkim filmie obrazującym życie w trasie. Codzienność może być niezwykła, więc TomTom zachęca, aby osoby podróżujące samochodem uchwyciły i podzieliły się swoimi ulubionymi doświadczeniami z jazdy autem. Dzięki temu zyskają one szansę na zagranie w filmie pt. "Życie w Samochodzie".

REKLAMA


Nowa produkcja będzie w całości zmontowana z materiałów, które dostarczą firmie kierowcy. "Życie w Samochodzie" wyreżyseruje Natalia Andreadis, która pracowała przy wielokrotnie nagradzanym filmie Ridleya Scotta, "Life in a Day" - film powstał dzięki materiałom przesłanym przez zwyczajnych ludzi. Premiera nowego projektu firmy TomTom odbędzie się we wrześniu tego roku.

- "Film "Życie w Samochodzie" połączy kierowców z całego świata, ponieważ będą mogli podzielić się historiami ze swojego życia podczas jazdy samochodem. Uwielbiam pracować ze zwyczajnymi ludźmi i obserwować ich doświadczenia, nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę wszystkie filmy, które kierowcy nam prześlą - powiedziała Natalia Andreadis.

Aby wziąć udział w projekcie, należy stworzyć własny film, korzystając ze specjalnej aplikacji na smartfona lub przesłać zgłoszenie za pomocą aplikacji na Facebooku. Materiały można dostarczać od dziś do 15 sierpnia.
Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca TomTom Consumer, skomentowała: - Naszą pasją jest pomaganie ludziom w przemieszczaniu się. Codziennie towarzyszymy milionom kierowców z całego świata w ich podróżach samochodem i jesteśmy podekscytowani, że wspólnymi siłami możemy stworzyć coś naprawdę unikalnego.

- Ponadto, korzystanie z samochodów autonomicznych nie jest wcale daleką przyszłością, dlatego teraz mamy idealny czas na to, żeby pokazać jak wygląda życie w naszych samochodach, gdyż kiedyś sposób korzystania z nich zmieni się bezpowrotnie - dodała.

UWAGA: Projekt dotyczy tego, żeby kierowcy nagrywali filmy w samochodzie, ale nie podczas jazdy. Więcej informacji na temat bezpiecznego filmowania można znaleźć na Facebooku oraz korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona: Life in a Car (android) Life in a Car (apple).

ml

  • autor: ml

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?