KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Czy warto wynajmować samochód na lotnisku?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Wypożyczenie samochodu na lotnisku może być dobrą alternatywą dla osób podróżujących samolotem, które chcą w szybki i wygodny sposób dostać się w miejsce docelowe. W najbliższym czasie planujesz podróż do innego miasta? Poznaj powody, dla których warto skorzystać z wynajmu samochodu na lotnisku.

REKLAMA


Gdzie wynająć samochód?
Bez wątpienia najwygodniejszym środkiem transportu jest samochód. Jeżeli planujemy podróż do innego miasta, będziemy musieli liczyć się z tym, że z lotniska do centrum będzie dzieliło nas kilka, a nawet kilkanaście kilometrów. Aby móc w szybki i wygodny sposób przemieścić się w miejsce docelowe, warto skorzystać z możliwości wynajmu pojazdu. Gdzie zatem wynajmiemy samochód, który zostanie podstawiony pod samo lotnisko? Warto zweryfikować wszystkie firmy, jakie w swojej ofercie udostępniają możliwość wypożyczenia samochodu na czas krótkoterminowy lub długoterminowy. Oferta na carfree.pl dostępna jest dla każdego z nas. Koszty za wynajem pojazdu są z pewnością konkurencyjne na rynku. Pojazdy oferowane w Carfree wyposażone są m.in. w ABS, poduszki powietrzne, system audio, wspomaganie kierownicy, czy również w centralny zamek. Możemy wybrać spośród samochodów osobowych, 7-osobowych vanów, czy busów.

Koszty wynajmu pojazdu
Wysokość kwoty, którą musimy przeznaczyć na wynajem samochodów, uzależnione są od modelu, terminu, oraz od miejsca odbioru i zwrotu pojazdu. Każda firma zajmująca się wynajmem samochodów może również doliczyć dodatkowe koszty np. za zużyte paliwo. W przypadku Carfree nie wykonujemy dodatkowych opłat, z tym że oddajemy pojazd z taką samą ilością paliwa, jaką otrzymaliśmy przy odbiorze samochodu. Klienci, którzy chcą wynająć auto muszą posiadać czynne prawo jazdy. Przy podpisywaniu dokumentów należy mieć przy sobie ważny dokument tożsamości oraz prawo jazdy. Ceny za wynajem pojazdu mogą różnić się od siebie nawet o kilkadziesiąt złotych. Najtańszy samochód osobowy wypożyczymy za około 80 zł za dobę. Wynajem samochodu dokonamy w prosty sposób. Możemy oczywiście nawiązać umowę osobiście, ale dla usprawnienia całego procesu, firma Carfree udostępnia na swojej stronie formularz rezerwacji online. We wniosku należy podać miejsce odbioru i zwrotu samochodu oraz wybrać model pojazdu, jaki będzie nas interesował. Podczas wypełnienia całego formularza dowiemy się o całkowitych kosztach, jakie będą wiązały się z wypożyczeniem samochodu. Co ważne, firma nie pobiera żadnych dodatkowych opłat w postaci kaucji. W przypadku wątpliwości możemy zadzwonić do biura obsługi klienta. Numer udostępniony jest na stronie internetowej.

Czy warto wynająć samochód na lotnisku?
Wynajem samochodu na lotnisku to z pewnością spore udogodnienie dla większości turystów i osób podróżujących w celach służbowych. Bez wątpienia skorzystanie z dobrej oferty wynajmu pojazdu będzie opłacalne dla większości z nas. W Carfree podstawienie samochodu pod wszystkie lotniska znajdujące się na terenie całej Polski, jest bezpłatne. Klienci firmy mogą liczyć na wygodę i komfort jazdy, zapewnionej dzięki nowoczesnym i w pełni wyposażonym pojazdom. Najczęściej wypożyczane są samochody ekonomiczne i kompaktowe. Małe pojazdy są mniej kłopotliwe np. podczas wykonywania manewru parkowania. Wynajem samochodów jest obecnie bardzo popularny. Z pewnością z roku na rok usługa ta będzie rozwijała się coraz bardziej. Wypożyczalnie samochodowe wychodzą naprzeciw wymaganiom klienta i oferują pojazdy dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych każdego z nas.

Czeka Cię podróż służbowa samolotem, lub wybierasz się na weekend do innego miasta? Zapoznaj się z ofertą firmy zajmującej się wynajem samochodów. Przeczytaj także “Opinie Carfree - jakie samochody najczęściej wypożyczają Polacy?“.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?