Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Internet stacjonarny w Play - sprawdzamy, jak działa

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. AdobeStock

Wejście na rynek ofert związanych z internetem stacjonarnym firmy Play to bez wątpienia sytuacja korzystna dla usługobiorców - atrakcyjna propozycja operatora z pewnością przyczyni się do zwiększenia konkurencji w dziedzinie tego typu usług. Sprawdźmy, co Play ma do zaoferowania swoim potencjalnym klientom.

REKLAMACzy propozycja Play jest warta uwagi?
Operator w swojej nowej ofercie, nawet w najtańszej opcji z trzech dostępnych opcji, proponuje stabilne połączenie oraz przyzwoite prędkości przesyłu danych. Już za 50 zł miesięcznie (uwzględniając rabaty) otrzymujemy jakość transmisji rzędu 150 mb/s, jeżeli chodzi o pobieranie danych i 15 mb/s w wypadku ich wysyłania. Wartości tego typu są zupełnie wystarczające dla przeciętnego użytkownika sieci.

Jeżeli jednak korzystamy z internetu w intensywniejszy sposób, przykładowo spędzając dużo czasu w grach on-line wymagających stabilnego łącza lub streamując filmy w wysokiej jakości odtwarzania, Play wychodzi nam naprzeciw, proponując dwa nieco droższe, ale dużo szybsze pakiety. W pierwszym z nich, w cenie 60 zł za miesiąc (uwzględniając rabaty) możemy liczyć na 300 mb/s prędkości danych pobieranych i 20 mb/s danych wychodzących.

Ostatnia z ofert jest najdroższa - kosztuje wprawdzie 70 zł za miesiąc (uwzględniając rabaty), ale w zamian zapewnia bardzo szybkie łącze, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów - 600 mb/s (download) i 30 mb/s (upload). Biorąc pod uwagę stosunek prędkości do ceny, można stwierdzić jednoznacznie, że propozycja Play jest naprawdę atrakcyjna i można z niej śmiało skorzystać, aby mieć w domu dobry internet domowy. Warto dodać, że operator na czas trwania umowy zapewnia nam bezpłatny modem, który obsłużyć może do 20 urządzeń jednocześnie. Internet stacjonarny w Play to jedna z lepszych, dostępnych aktualnie na rynku ofert.

Zasięg
Z opinii większości aktualnych usługobiorców internetu stacjonarnego od Play wynika jednoznacznie, że dostawca nie ma problemów z zasięgiem. Trzeba jednak wiedzieć, iż niestety oferta nie jest (jeszcze) dostępna na terenie całej Polski. Aby upewnić się, że w naszej najbliższej okolicy możemy skorzystać z propozycji operatora, warto odwiedzić witrynę internetową play.pl – wpisując swój adres, uzyskamy pewność co do możliwości uzyskania połączenia. Warto też wejść na stronę https://rankingsieci.pl.

Internet stacjonarny od Play to aktualnie jedna z najatrakcyjniejszych ofert dostępnych na krajowym rynku.

  • autor: Redakcja

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj