KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Czy warto kupić sprzęt Xiaomi?

Xiaomi to nowoczesne funkcje premium w niesamowicie przystępnych cenach. Firma szturmem podbiła świat smartfonów dzięki innowacyjnej technologii i funkcjom, Oferowanie tak wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach jest niesamowitym wyczynem samym w sobie.

REKLAMA


Chiński gigant na rynku technologicznym

Xiaomi zasłynął ze świetnej jakości telefonów komórkowych. Teraz przekształcił się w pełnoprawnego giganta technologicznego. Po ogromnym sukcesie na swoim rodzimym rynku, chińska spółka zainicjowała również globalną produkcję innych swoich produktów, takie jak latarka, oczyszczacz powietrza. Wspomniane gadżety odniosły ogromny sukces na całym świecie. Większość z tych produktów wyprzedaje się dość szybko w momencie premiery, a ich popyt rośnie z każdym dniem.

Szeroka oferta obejmuje słuchawki, opaski fitness, tablety, listwy zasilające i oczyszczacze wody. Tylko w 2016 roku Xiaomi wprowadziło swojego pierwszego laptopa, dekoder, odkurzacz robot, inteligentną kuchenkę do gotowania ryżu, zestaw słuchawkowy VR, drona i skuter elektryczny. Firma działa z ogromnym rozmachem.


Nowoczesna waga łazienkowa

Jeśli odżywiasz się niezdrowo i rzadko ćwiczysz, najprawdopodobniej będziesz miał problem z dodatkowymi kilogramami. Na szczęście możesz skorzystać z gadżetów, które pomogą Ci wrócić na właściwe tory. Jednym z nich jest waga łazienkowa Xiaomi Mi Smart Scale 2 Mifit Lcd (https://eltkom.pl/Waga-Lazienkowa-Xiaomi-Mi-Smart-Scale-2-Mifit-Lcd-p152578). Pod względem rozmiaru i wagi przypomina tradycyjne modele. Przykuwa jednak uwagę nowoczesnym designem. Kwadratowe urządzenie o zaokrąglonych krawędziach zachwyca funkcjonalnością i minimalistyczną estetyką. Wzmocniona szklana powierzchnia z białym spodem zawiera cztery wpuszczone metalowe podkładki. Łączą procesor bioimpedancji z korpusem. Uwagę przykuwa też eleganckie, chromowane logo Mi. Waga wyposażona jest w cztery nóżki pokryte szarą gumą. Co ciekawe, wyświetlacz pozostaje ukryty do czasu interakcji z użytkownikiem. Po aktywacji pojawia się duży, jasny, biały wyświetlacz wielosegmentowy. Znajduje się między dwiema górnymi metalowymi podkładkami.

Wydajny oczyszczacz powietrza

Wspomniane urządzenie pomaga w usuwaniu zanieczyszczeń powietrza. Przynosi ulgę osobom cierpiącym na astmę lub alergie. Możesz go stosować zarówno w domu, jak i biurze. Wyposażony jest w filtr HEPA, który usuwa z powietrza nawet 99,9% cząsteczek kurzu i zanieczyszczeń, w tym pyłki, pleśń, zarodniki, sierść zwierząt domowych i roztocza.

Dużą popularnością cieszy się oczyszczacz Powietrza Xiaomi Air Purifier 3C (https://eltkom.pl/Oczyszczacz-Powietrza-Xiaomi-Air-Purifier-3C-p166301). Skutecznie pochłania cząstki wielkości do 0,1 mikrometra. Działa na obszarze do 106 m2. Zapewnia równowagę między mocą a jakością. Proponowane urządzenie jest łatwe i wygodne w użyciu. Nie tylko eliminuje szkodliwe cząsteczki, lecz także nieprzyjemne zapachy, takie jak formaldehyd.


Praktyczny odkurzacz bezprzewodowy

Proponowany odkurzacz Bezprzewodowy Xiaomi Dreame V11 (https://eltkom.pl/Odkurzacz-Bezprzewodowy-Xiaomi-Dreame-V11-p166352) 2 w 1 spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Filtruje cząsteczki o wielkości zaledwie 0,3 mikrona. Wyposażony jest w 12-stożkowy cyklon czyszczący. Oferuje 10 trybów czyszczenia, dzięki czemu sprawdzi się w każdej sytuacji. Zawiera wytrzymały akumulator, który pozwala na ciągłą pracę przez 90 minut.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?