Logo
Wydrukuj tę stronę

Prawo jazdy na komórkę, czyli bądź na bieżąco z przepisami

  • Autor:   Joanna Budzik, SWN
  • środa, 24, sierpień 2011 14:54
  • wielkość czcionki - - + +
  • 3 komentarzy

Internauci uwielbiają nowości, a taką jest aplikacja - testy na prawo jazdy w telefonie komórkowym. Ułatwia ona przygotowanie się do egzaminu na prawo jazdy oraz w łatwy i przyjemny sposób pozwala zapoznać się z obowiązującymi po zmianach przepisami w kodeksie ruchu drogowego.

REKLAMANiezbędnik, jakim stał się telefon komórkowy umożliwia naukę w każdym miejscu i o każdej porze. Pozwala zaoszczędzić czas spędzany przy komputerze i uwalnia od korzystania z tradycyjnych, dziś trochę staroświeckich testów drukowanych.

Program zawiera materiał edukacyjny dla wszystkich kategorii (A, AB, B, C, D, T). Jest to ponad 800 pytań wraz z panelem egzaminacyjnym, który umożliwia sprawdzenie wiedzy w warunkach prawdziwego testu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani propagowaniem wśród swoich czytelników inteligentnych rozwiązań, które zwiększają bezpieczeństwo na drogach, proponujemy nawiązanie współpracy pomiędzy naszymi portalami internetowymi. Jesteśmy otwarci na różne formy działań handlowo - marketingowych. Współczesne technologie otwierają przed nami nowe możliwości w zakresie wymiany informacji czy nawet banerów reklamowych etc.

Działania wspierające bezpieczeństwo otwierają możliwości na współpracę z firmami ubezpieczeniowymi, jako dodatkowymi sponsorami lub reklamodawcami dla niebanalnych rozwiązań działających na wyobraźnię klienta.

Więcej informacji na temat aplikacji znajdziecie na stronie: www.prawojazdynakomorke.pl

Joanna Budzik, SWN

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020