Logo
Wydrukuj tę stronę

Nie masz pomysłu na prezent? - sprawdź naszą listę!

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Wybór prezentu często stanowi wyzwanie, nawet gdy dobrze znamy jubilata. Czasami mimo chęci brakuje nam kreatywności i pomysłu na upominek.  Warto więc znać listę prezentów, które zawsze są strzałem w dziesiątkę.

REKLAMA


Vouchery z atrakcjami

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się bony prezentowe. Voucher można wykupić online i zrealizować w wielu miastach Polski. Platformy z upominkami oferują mnóstwo różnych atrakcji. Mogą to być wycieczki, udział w aktywnościach (skok na bungee, lot balonem, ekstremalne przejazdy samochodami), zaproszenia na kolację, degustacje wina lub piwa. Zaletą bonów jest to, że można je zrealizować w dowolnym dniu w określonym czasie. Jubilat może sam wybrać dogodny termin. Atrakcje dostępne na platformach są zaskakujące i bardzo oryginalne. Udział w takich zabawach dostarcza niezapomnianych wrażeń. 

Filiżanki i kubki z grawerem

Oryginalnym prezentem są z pewnością filiżanki z nadrukiem.  Upominki z grawerem świetnie sprawdzą się podczas różnych okazji. Filiżanki wyglądają elegancko, wykonane są z dobrej jakości materiałów, na pewno zaskoczą jubilata i wywołają uśmiech na twarzy. Mają również wymiar symboliczny – filiżanka dla Najlepszej Mamy, kubek dla Najlepszego Taty są świetnymi upominkami dla rodziców. Olbrzymi wybór produktów dostępny jest na stronie videodruk.pl. Dużym atutem jest fakt, że wszystkie gadżety można zamówić online, bez wychodzenia z domu. 

Weekendowy wyjazd

Świetnym pomysłem na prezent jest weekendowa wycieczka. Każdemu przyda się chwila odpoczynku od codziennych spraw. Nie musi to być podróż zagraniczna. W Polsce jest wiele pięknych miejsc, które są doskonałą bazą wypadową na krótką wycieczkę. Przykładem są choćby miejscowości uzdrowiskowe w Kotlinie Kłodzkiej (Kudowa Zdrój, Duszniki Zdrój, Polanica Zdrój) albo nadmorskie i górskie miasteczka. Zmiana otoczenia wpływa pozytywnie na zdrowie i sprawia, że człowiek odnajduje dla siebie nową energię. Wiele kurortów, hoteli proponuje weekendowe vouchery dla par lub większej liczby gości. W cenie jest zazwyczaj nocleg i wyżywienie. Warto wspomnieć, że punkty wypoczynkowe położone są w malowniczych miejscach z pięknymi widokami, wśród przyrody. Kontakt z naturą wpływa kojąco na samopoczucie i pozwala się zrelaksować.

Jak widać, istnieje mnóstwo pomysłów na oryginalny prezent. Zakup niepowtarzalnego upominku jest bardzo prosty, zwłaszcza teraz, gdy większość transakcji odbywa się online. Wystarczy odrobina kreatywności, by zaskoczyć jubilata. Nie muszą to być bardzo drogie upominki, liczy się intencja i pamięć. Dobrym uzupełnieniem każdego prezentu są kwiaty i wino albo słodycze.

  • autor: Redakcja
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021