KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pies musi dobrze zjeść

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Ci z nas, którzy lubią zwierzęta oraz decydują się je trzymać w domu, muszą o nie dbać na każdym kroku. Jedną z kluczowych spraw, do których z pewnością trzeba się przyłożyć, jest odpowiednio dobrana karma. Warto tutaj postawić na sprawdzone rozwiązania, bo zły pokarm dla naszych pupili może zaowocować poważnymi problemami zdrowotnymi - tak jak to bywa w przypadku ludzi. Zwłaszcza koty oraz psy są tu wciąż narażone na żywienie się pokarmem, który nie jest dla nich przeznaczony. Podjadanie ludzkiego jedzenia, czy też wręcz karmienie psów naszymi obiadami albo resztkami z kolacji, nie jest dobrym pomysłem.

REKLAMA


1. Jedzenie dla psa - zdrowe oraz smaczne.
2. Dobrze zbilansowane posiłki - pies na medal.

Jedzenie dla psa - zdrowe oraz smaczne

Dobrym rozwiązaniem kłopotów z prawidłową oraz odpowiednio zbilansowaną dietą dla psów, może być znalezienie uczciwej firmy, która zapewni nam wysokogatunkowe gotowane jedzenie dla psa. Smaczne oraz pożywne jedzenie dla psa, które zapewni mu wszystko to, co niezbędne do jego prawidłowego rozwoju, znajdziemy na: www.piesotto.pl. Znajdziemy tam dobrze przygotowany pokarm dla psa, dopasowany do jego potrzeb oraz upodobań. Konkretne dania dla psów są przygotowywane ze świeżych składników. Piesotto jest gotowane w specjalnych, niższych temperaturach oraz pakowane próżniowo. W takich specjalnych opakowaniach trafia tego samego dnia pod wskazany adres. Do jego produkcji nie używa się mrożonych składników, a np. mięso, czy też warzywa, itp., wchodzące w skład psiej karmy, nie są nafaszerowane konserwantami. Karma zawiera ponad połowę mięsa i nie ma w niej zbóż, glutenu, kukurydzy, nabiału, jajek oraz soi. Jest to po prostu naturalne jedzenie dla psa, dzięki któremu będzie się on dobrze czuł oraz miał energię na długie oraz dobre życie.

Dobrze zbilansowane posiłki - pies na medal

Trzeba tutaj podkreślić, że skład karmy został ustalony przez specjalistów oraz specjalistki od żywienia psów, a więc mamy do czynienia z tym, co z pewnością nie zaszkodzi naszym zwierzętom. Jedna saszetka piesotto wystarczy naszemu psu na cały dzień. Specjalny algorytm dokładnie dopasuje ilość karmy do rasy, wieku oraz wielkości psa. Tak jak u nas, ludzi, tak i u psów dawki jedzenia powinny być dobrze dobrane do osobników. Konkretne zapotrzebowanie kaloryczne możemy szybko obliczyć na stronie sklepu. Wystarczy, że w wyszukiwarce na wyżej wymienionej stronie podamy wagę oraz wiek psa, a także jego aktywność, a algorytm policzy wszystko za nas. Warto więc przyjrzeć się temu pomysłowi z bliska i sięgnąć po to rozwiązanie w najbliższej przyszłości.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?