Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Jak szukać ofert last minute?

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne

Każdemu z nas należy się odpoczynek. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy potrzebujemy przynajmniej kilku dni na podładowanie akumulatorów i nabranie sił do dalszych zmagań z codziennością. Jeśli zależy nam na ciekawych ofertach, a przy tym nie chcemy od razu wydawać majątku, to warto zapoznać się z ofertami last minute. Znajdziemy je w niemal każdym biurze podróży i często wyróżnia je bardzo atrakcyjna cena. Pamiętajmy jednak o kilku zasadach, dzięki którym unikniemy rozczarowań.

REKLAMANie śpieszmy się
Wycieczki last minute w BP Itaka i innych popularnych biurach podróży, jak sama nazwa wskazuje, słyną z tego, że są oferowane na ostatnią chwilę. Dobrze jest więc unikać kupowania wycieczek na długo przed ich planowanym terminem. Znacznie lepiej jest po prostu poczekać. Jeśli na daną podróż nie będzie zbyt wielu chętnych, to biuro podróży będzie zmuszone zejść z ceny, a my dostaniemy znacznie korzystniejszą ofertę.

Sprawdźmy opinie w sieci
Bardzo dobrym pomysłem na upewnienie się na temat rzetelności biura podróży i jakości oferowanych tam wycieczek jest skorzystanie z internetu. Na wielu forach i blogach możemy zapoznać się z opiniami na temat takich podroży.

Pamiętajmy o swoich prawach
Podróże last minute, pomimo swojej specyfiki, nie różnią się praktycznie niczym od zwykłych podróży. Niczym nie różnią się też przysługujące nam prawa - warto o tym pamiętać, jeśli ktoś będzie próbował wmówić nam, że jest inaczej.

Nie ma ryzyka, nie ma zabawy
Oferty last minute rządzą się bardzo prostymi regułami – jeśli na daną podróż nie ma chętnych, to biuro podróży będzie obniżać cenę tak długo, jak długo będzie trzeba, aby znaleźć wystarczającą liczbę klientów. Z tego też powodu można pokusić się o zaryzykowanie i czekanie na ostatni możliwy moment przed dokonaniem zakupu. Starajmy się jednak o posiadanie planu awaryjnego - może się bowiem okazać, że do wycieczki nie dojdzie lub też nie zdążymy z jej wykupem.

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj