KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jak weekend we dwoje, to tylko w Krakowie

Istnieje tylko jedno miasto, które doskonale wpisuje się w kanony potrzeb zakochanych. Kraków, miasto poezji, skrywa w sobie wiele smakowitych atrakcji, które odpowiedni koloryt posiadają jedynie wówczas, gdy dzielimy je z osobą bliską naszemu sercu.

REKLAMA


Kraków to miasto opisywane często przez poetów, uwieczniane w malarstwie oraz fotografii. Nic w tym dziwnego - przepiękne zachody słońca, mnóstwo niepowtarzalnych miejsc, bogactwo zabytków, bardzo starych kamienic oraz perełek architektury… Czy istnieje coś bardziej romantycznego, niż wspólna przejażdżka dorożką wzdłuż pustawych uliczek miasta skąpanych w świetle zachodzącego słońca? W Krakowie znajdziemy również niezliczoną ilość malowniczych tras, idealnie nadających się na spacer we dwoje – czterokilometrowe Planty lub piękny nadwiślański bulwar z widokiem na Wawel oraz pomnik Smoka, to tylko niewielki odsetek możliwości wspólnego spędzania czasu z naszą drugą połówką.

Pozostaje jeszcze cała plejada romantycznych, pełnych niepowtarzalnego klimatu kawiarenek, cukierni oraz restauracji. Również sam rynek, z nostalgicznie zamyślonym pomnikiem Adama Mickiewicza oraz monumentalną katedrą Mariacką, Sukiennicami oraz kwiaciarkami, współtworzy fantastyczny klimat, czyniąc Kraków jednym z najromantyczniejszych miast Polski.

Do not disturb
Gdy planujemy romantyczny wyjazd do Krakowa, naszym priorytetem w tym wypadku powinien być wybór odpowiedniego noclegu. Jak to zrobić? Najlepiej skorzystać z nowinek technologicznych i dokonać wyboru, a następnie rezerwacji przez Internet. Istnieje mnóstwo portali ułatwiających nam tą czynność do maksimum, poprzez zestawienie oraz porównanie rozmaitych hoteli, pensjonatów, i innych miejscówek.

W gąszczu ofert łatwo się zagubić, jednak stawiając na jakość oraz solidność, warto wybrać prywatny apartament. Żadna inna forma noclegu nie jest w stanie zapewnić nam odpowiedniej dawki spokoju i prywatności.

Przeglądając witryny internetowe zauważymy, że na każdej z nich znajduje się galeria fotografii, dzięki której będziemy mogli obejrzeć wystrój pokoi sypialnych, kuchni i łazienek od środka. Coraz częściej pojawiają się również tzw. „wirtualne spacery”, dzięki którym jeszcze dokładniej obejrzymy dany apartament, z łatwością wyobrazimy sobie pobyt na miejscu, zanim dokonamy ostatecznego wyboru.

Szampan dla dwojga
Dlaczego właśnie apartament, a nie po prostu hotelowy pokój? Skoro ma to być romantyczny weekend z ukochaną osobą, najlepiej postawić na wysoką jakość, komfort, wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Malowniczy widok z okna wprawi oboje w doskonały nastrój, zaś aranżacja apartamentu wprowadzi nutkę luksusu i poczucia wyjątkowości.

Jeżeli mamy spędzić jeden z najpiękniejszych weekendów w naszym życiu, zafundujmy sobie również kilka dodatkowych atrakcji. Możemy zamówić dodatkowe zakupy, schłodzonego szampana, a nawet urządzić wieczór relaksu, korzystając z usług profesjonalnego masażysty oraz zabiegów SPA czy look&visage.

Żaden hotel nie posiada w swej ofercie tak bogatego oraz wszechstronnego wachlarza usług i atrakcji, dlatego warto odłożyć trochę więcej grosza, by móc cieszyć się wspólnie spędzonym czasem oraz korzystać z wszelkich dobrodziejstw tego miejsca.

Artykuł został przygotowany przez firmę antiqueapartments.pl specjalizującej się w oferowaniu wynajmu apartamentów w Krakowie.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?