KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zostań Super Mamą w CH Plaza Rzeszów

Dorota Zawadzka, telewizyjna Superniania będzie gościem specjalnym Dnia Mamy w CH Plaza Rzeszów. Podczas imprezy odbędą się bezpłatne warsztaty dotyczące m.in. skutecznego zarządzania czasem pracującego rodzica oraz jak zdobyć i utrzymać autorytet. Dzień Mamy z CH Plaza Rzeszów zorganizowany zostanie w niedzielę 25 maja 2014 r. Dodatkowo w tym dniu na wszystkie dzieci czekać będą animacje i konkursy z nagrodami.

REKLAMA


Bezpłatne warsztaty z Dorotą Zawadzką zorganizowane zostaną w atrium rzeszowskiej Plazy. Superniania spotka się z rodzicami w godzinach od 15:00 do 17:00. Warsztaty dotyczyć będą m.in. skutecznego zarządzania czasem przez pracujących rodziców oraz tego, jak zdobyć i utrzymać autorytet. Tematami spotkania będą także: "Kochające Dzieci - Zapracowani Rodzice" (z elementami psychologii relacji i zarządzania czasem dla pracowników) oraz "Moja Rodzina - Moja Firma. Nie musisz wybierać". Warsztaty są bezpłatne i uczestniczyć w nich mogą wszyscy zainteresowani rodzice.

Dorota Zawadzka najbardziej znana jest z telewizyjnego programu Superniania. Na co dzień prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu efektywnego zarządzania czasem we wszystkich aspektach życia. W autorskich wystąpieniach przekazuje wiedzę, która pozwala poprawić relacje w różnych aspektach. Popularyzuje także wiedzę z zakresu wychowania i psychologii rozwojowej w ramach wykładów i szkoleń dla nauczycieli wszystkich typów szkół oraz rodziców.

Dodatkowo podczas Dnia Mamy w CH Plaza Rzeszów przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych. W niedzielę 25 maja 2014 r. w godzinach od 12:00 do 18:00 dla dzieci odbędą się m.in. zabawy z animatorami, zajęcia plastyczne, konkursy z nagrodami oraz malowanie buziek. Animatorzy będą czekać na dzieci na parterze CH Plaza Rzeszów.

Szczegóły dotyczące Dnia Mamy w CH Plaza Rzeszów można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl.

mz/chp

  • autor: mz/cgp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?