KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dzień Dziecka w CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza już w najbliższą sobotę (31.05) i niedzielę (01.06) zaprasza najmłodszych na wyjątkowe atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Oprócz konkursów, animacji, koncertów i pokazów tańca na dzieci czekać będzie Krasnoludek Piksel (postać z programu telewizyjnego Budzik); czarodziej SAN DRIANO oraz aktorzy z Teatru Maska. Wszystkie atrakcje z okazji Dnia Dziecka w rzeszowskiej Plazie odbędą się w sobotę i niedzielę w godzinach od 12:00 do 18:00.

REKLAMA


Krasnoludek Piksel, czyli postać z programu telewizyjnego Budzik TVP 1 i TVP ABC odwiedzi CH Plaza Rzeszów w sobotę 31 maja 2014 r. Od godziny 12 do 18 poprowadzi animacje i konkursy z nagrodami dla dzieci. Dodatkowo w tym dniu CH Plaza Rzeszów przygotowało dla najmłodszych koncert największych przebojów piosenki dziecięcej z lat 60 i 70 w wykonaniu Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz pokazy taneczne zespołu Klaps. Na scenie w atrium rzeszowskiej Plazy odbędzie się także występ animacyjno-teatralny pt. "Do odważnych świat należy".

W niedzielę 1 czerwca 2014 r. w CH Plaza Rzeszów na dzieci czekać będą aktorzy z Teatru Maska. Od godz. 12.00 dla najmłodszych zaplanowano m.in. galę piosenki dziecięcej w wykonaniu solistów oraz grupy wokalno - tanecznej Tinttillo oraz występy czarodzieja SAN DRIANO, który zaprezentuje pokaz iluzji i ekwilibrystyki. Odbędą się także konkursy teatralne z nagrodami, prezentacje lalek, kukiełek i marionetek teatralnych. Dzieci, które 1 czerwca odwiedzą CH Plaza Rzeszów będą mogły wziąć także udział m.in. w zabawie w teatr i aktorskim czytaniu bajek. Dodatkowo odbędzie się przegląd piosenki z filmów animowanych Disneya pt. "Bajkowe Przeboje".

To nie wszystko - przez dwa dni imprezy (sobota i niedziela) animatorzy będą prowadzić zajęcia plastyczne i malować dzieciom buzie. Przed wejściem na najmłodszych czekać będzie zjeżdżalnia, zamek i trampolina oraz klaun z balonikami.

Szczegóły Dnia Dziecka w CH Plaza Rzeszów można zobaczyć na stronie www.plazarzeszow.pl

mz/chp

  • autor: mz/chp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?