KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Biedronka oferuje klientom produkty z limitowanej serii Discovery Adventures

Sieć Biedronka we współpracy z firmą Semi Line Group oraz Discovery Networks przygotowała specjalną ofertę produktów dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Walizki, plecaki, torby oraz inne akcesoria podróżne z limitowanej serii Discovery Adventures będą dostępne na wyłączność w sklepach Biedronka od 9 czerwca.

REKLAMA


Stworzona specjalnie dla klientów sieci Biedronka limitowana seria Discovery Adventures wyraża realizowaną od lat przez Discovery ideę, którą jest rozbudzanie wśród Polaków pasji do podróżowania. W ofercie znalazło się osiem funkcjonalnych i uniwersalnych produktów na co dzień, jak i na krótsze czy dłuższe podróże. Są to: walizka ABS, torba turystyczno-sportowa, plecak podróżny, torba na ramię, saszetka na szyję, saszetka do pasa, portfel oraz czapka. Wszystkie będzie można nabyć w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnym i szarym.

Artykuły z serii Discovery Adventures zaprojektowano z uwzględnieniem sugestii doświadczonych podróżników, dzięki czemu ich charakter dobrze wpisuje się w obecne trendy podróżnicze. Produkty wykonane zostały z dużą starannością ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i tworzyw. Charakteryzuje je modne wzornictwo oraz wykorzystanie praktycznych rozwiązań ułatwiających ich użytkowanie.

Oferta przygotowana z firmami Semi Line Group i Discovery Networks dostępna będzie w sieci Biedronka od 9 do 23 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji na temat aktualnej oferty znaleźć można na stronie internetowej sieci www.biedronka.pl.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?