Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Biedronka oferuje klientom produkty z limitowanej serii Discovery Adventures

Sieć Biedronka we współpracy z firmą Semi Line Group oraz Discovery Networks przygotowała specjalną ofertę produktów dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Walizki, plecaki, torby oraz inne akcesoria podróżne z limitowanej serii Discovery Adventures będą dostępne na wyłączność w sklepach Biedronka od 9 czerwca.

REKLAMAStworzona specjalnie dla klientów sieci Biedronka limitowana seria Discovery Adventures wyraża realizowaną od lat przez Discovery ideę, którą jest rozbudzanie wśród Polaków pasji do podróżowania. W ofercie znalazło się osiem funkcjonalnych i uniwersalnych produktów na co dzień, jak i na krótsze czy dłuższe podróże. Są to: walizka ABS, torba turystyczno-sportowa, plecak podróżny, torba na ramię, saszetka na szyję, saszetka do pasa, portfel oraz czapka. Wszystkie będzie można nabyć w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnym i szarym.

Artykuły z serii Discovery Adventures zaprojektowano z uwzględnieniem sugestii doświadczonych podróżników, dzięki czemu ich charakter dobrze wpisuje się w obecne trendy podróżnicze. Produkty wykonane zostały z dużą starannością ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i tworzyw. Charakteryzuje je modne wzornictwo oraz wykorzystanie praktycznych rozwiązań ułatwiających ich użytkowanie.

Oferta przygotowana z firmami Semi Line Group i Discovery Networks dostępna będzie w sieci Biedronka od 9 do 23 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji na temat aktualnej oferty znaleźć można na stronie internetowej sieci www.biedronka.pl.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj