KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Rozbij "Kasę Romana"! Trwa kolejna edycja loterii Amino

Trwa loteria zup błyskawicznych Amino "Kasa Romana", w której łączna suma pieniędzy do wygrania wynosi aż pół miliona złotych. Zabawa potrwa do 30 września.

REKLAMA


By wziąć udział w akcji konsumenckiej marki Amino, należy szukać promocyjnych, specjalnie oznakowanych opakowań zup błyskawicznych. W nich znajdują się saszetki z przyprawami z nadrukowanymi liczbami, które oznaczają kwoty pieniędzy. Wystarczy zebrać saszetki z liczbami, których łączna suma wyniesie 100 zł lub wielokrotność tej kwoty (np. 200, 300 lub 500 złotych), a następnie - wymienić je na gotówkę.

Maksymalna jednorazowa wygrana to 1000 zł. W loterii udział biorą wszystkie warianty smakowe zup błyskawicznych Amino. Zebrane saszetki z nadrukowaną kwotą oraz liczbą kodu kontrolnego należy zachować do czasu odbioru nagrody. Ostateczna weryfikacja prawa do nagrody następuje na podstawie oryginalnych saszetek.

W celu zgłoszenia wygranej, należy zadzwonić na Infolinię pod numer (56) 651 02 94, najpóźniej do dnia 30.09.2016 roku. Infolinia czynna jest od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Podczas rozmowy telefonicznej uczestnik zobowiązany będzie do podania swoich danych osobowych (imienia, nazwiska, dokładnego adresu) oraz łącznej sumy pieniędzy zebranych na saszetkach. W celu potwierdzenia wygranej zwycięzca poproszony zostanie o przesłanie oryginalnych saszetek promocyjnych na adres Organizatora (bez potrzeby dosyłania paragonów).

Promocyjne opakowania dotyczą następujących wariantów zup błyskawicznych Amino: Flaki, Grzybowa, Gulaszowa, Ogórkowa, Pomidorowa, Rosół, Rosół złocisty, Rosół pikantny, Barszcz czerwony, Fasolowa z boczkiem. Loteria trwa od 16.05.2016 do 30.09.2016 (okres dokonywania zgłoszeń). Szczegółowy regulamin loterii znajduje się na stronie www.kasaromana.pl. Wszelkie potrzebne informacje uzyskamy również pod numerem Infolinii promocyjnej.

Organizatorem loterii jest Grzegrzółka&Ko Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni.

js

  • autor: js

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?