Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Lidl kreuje modę na warzywa i owoce wśród dzieci

Lidl Polska konsekwentnie realizuje swój program edukacji Polaków w zakresie zdrowego odżywiania. Tym razem będzie przekonywał najmłodszych konsumentów do owoców i warzyw. W jaki sposób? Od 6 lutego do zakupów powyżej 40 zł w Lidlu dodawane będą zabawne figurki warzyw i owoców - Stikeez. Co więcej, jeżeli wśród zakupionych produktów znajdą się warzywa i owoce, będzie można otrzymać dodatkową figurkę.

REKLAMAJednym z flagowych zadań sieci Lidl Polska jest oferowanie Polakom świeżych i zdrowych produktów - codziennie do ponad 600. sklepów dostarczane są artykuły najwyżej jakości, w tym od polskich dostawców.

- Czujemy się odpowiedzialni, za otoczenie w którym działamy. Odpowiadamy za to, co nasi klienci kładą na swoich talerzach, dlatego przyjmujemy zobowiązania mające na celu ciągłe polepszanie żywności, którą oferujemy. Niedawno podaliśmy do publicznej wiadomości, że do 2025 r. zredukujemy o 20% poziom dodanego cukru i soli w produktach naszych marek własnych - mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska. - Ale wierzymy, że ważne jest nie tylko to, co sprzedajemy, lecz także to, jaką postawę przyjmujemy jeśli chodzi o edukację żywieniową. Dlatego konsekwentnie realizujemy zaplanowane działania na rzecz zwiększania świadomości Polaków w zakresie zdrowego odżywiania - dodaje.

Lidl podkreśla, że zbilansowana dieta to podstawa - zwyczaje żywieniowe, w tym spożywanie owoców i warzyw kształtują się od najmłodszych lat i mają wpływ na nasze zdrowie i odżywianie w życiu dorosłym. Taki kierunek edukacji kulinarnej wspiera również mistrz kuchni Karol Okrasa, pokazując, że jedzenie owoców i warzyw może być smaczną frajdą a nie nudnym obowiązkiem.

W swojej nowej akcji promocyjnej Lidl  stawia na spożycie warzyw i owoców - produktów tak ważnych w diecie nie tylko dużych, ale i małych. Do większej konsumpcji tych produktów mają zachęcać zabawne figurki - Stikeez. Jest to unikatowa, dostępna do zdobycia tylko w Lidlu kolekcja 24 małych, gumowych figurek warzyw i owoców, które dzięki przyssawkom można przykleić do różnych powierzchni.

Co należy zrobić, aby zabrać jedną z nich do swojego domu? Zasady są niezwykle proste:
- za zakupy na kwotę równą lub wyższą niż 40 zł, ale niższą niż 80 zł klient otrzyma 1 figurkę,
- za zakupy na kwotę równą lub wyższą niż 80 zł, ale niższą niż 120 zł klient otrzyma 2 figurki,
- za zakupy na kwotę równą lub wyższą niż 120 zł, ale niższą niż 160 zł klient otrzyma 3 figurki,
- za zakupy na wyższe kwoty obowiązuje analogiczna zasada przyznawania figurek.

Jednak jeśli wśród zakupów znajdzie się przynajmniej jedno dowolne świeże warzywo lub owoc zakupione na Ryneczku Lidla - wówczas zakupy premiowane są dodatkową figurką Stikeez. Ponadto w sklepach Lidl do kupienia będą specjalnie planszowe gry do zabawy ze Stikeezami (8,99 zł/ 1 szt.) oraz woreczki do ich przechowywania (3,99 zł/ 1 szt.), które pozwolą najmłodszym zaprzyjaźnić się z warzywami i owocami na dłużej.

Promocja rozpocznie się 6 lutego i potrwa
do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do dnia 5 marca. Z akcji wyłączone są: napoje alkoholowe, w tym piwo, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia piersią.

Zobacz aktualną gazetkę - tutaj.

kp

1 komentarz

  • Andrzej1

    Bardzo dobrze, że w społeczeństwie rośnie świadomość i ludzie nie jedzą już byle czego. Mimo wszystko ja wolę zakupić pożądane przeze mnie produkty za pośrednictwem internetu. Korzystając z możliwości, jakie niesie za sobą tani kurier gls na https://furgonetka.pl/gls można dzisiaj dostać właściwie wszystko, ne wychodząc nawet z domu.

    Zgłoś nadużycie Andrzej1 poniedziałek, 02, lipiec 2018 14:40 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj