Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Lidl dla Rodziny: Całoroczna odsłona promocji dla posiadaczy karty Dużej Rodziny

Lidl widzi potrzebę wsparcia rodzin wielodzietnych, dlatego w kwietniu przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny - oferując specjalne rabaty - teraz idzie o krok dalej, od 1 sierpnia - przez cały rok - dla wszystkich beneficjentów KDR dedykowane będą specjalne zniżki na szczególnie ważne dla rodzin grupy asortymentowe.

REKLAMAPotrzeby polskich rodzin
W ostatnich miesiącach ceny artykułów spożywczych kształtują się na wyższym poziomie, co jest efektem oddziaływania wielu czynników ekonomicznych, w tym rozwoju cen surowców, wysokiego kursu euro, postępującej inflacji i tym samym wzrostu cen zakupów. Lidl obserwując takie tendencje rynkowe wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, oferując jeszcze więcej promocji - sieć znacznie zwiększyła ich ilość, tym samym łagodząc niesprzyjające warunki ekonomiczne.

To jednak nie wszystko, Lidl postanowił po raz drugi przystąpić do ogólnopolskiego programu Karty Dużej Rodziny, tym razem na rok i w ten sposób wspierać szczególne potrzeby polskich rodzin wielodzietnych.

Karta Dużej Rodziny
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej we współpracy ze Związkiem Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu firm oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu. Do partnerskiego grona ponownie dołączył Lidl, który od 1 sierpnia br. do 31 lipca 2018 r. będzie przygotowywać specjalne promocje dla posiadaczy karty, we wszystkich sklepach w Polsce.

W ramach najbliższej odsłony akcji każdy członek rodziny wielodzietnej  w okresie od  1 sierpnia do 30 września otrzyma rabat w wysokości 10% na świeże owoce i warzywa, chleby i bułki bez konserwantów z oferty "Chrupiące z pieca", nabiał marki "Pilos", wody marki "Saguaro", żywność dla dzieci w słoiczkach marek Bobovita, Bebiprima i Hipp oraz szeroką gamę artykułów chemicznych marki W5.

- Jako firma odpowiedzialna społecznie rozumiemy potrzeby dużych rodzin i dążymy do tego aby wspierać je - mówi Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska.

- W odpowiedzi na potrzeby dużych rodzin już od 1 sierpnia rozpoczniemy kolejną, ogólnopolską akcję promocyjną, która trwać będzie aż rok. Wszyscy członkowie rodzin wielodzietnych otrzymają specjalny rabat na szczególnie ważne dla potrzeb dużych rodzin oraz promowania zdrowej diety produkty - dodaje.

Szczegółowe warunki promocji dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny znajdują się w regulaminie na stronie www.lidl.pl

kp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj