Logo
Wydrukuj tę stronę

Oryginalne prezenty na mikołaja

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Prezenty na mikołaja zazwyczaj przybierają formę mały drobnostek, co jeśli jednak brakuje Ci pomysłu? W takiej sytuacji nasza lista przyjdzie Ci z pomocą, znajdziesz na niej doskonałe prezenty w sam raz na okoliczność, jaką jest mikołaj.

REKLAMA


Klasyczne prezenty
Skarpetki, bielizna, rękawiczki oraz wszystkie inne małe elementy garderoby będą dla mężczyzny i dla kobiety idealnym prezentem. Takich rzeczy nigdy za dużo w szafie. Oprócz klasycznych fasonów do dyspozycji mamy również takie z elementami świątecznymi, humorystycznymi oraz odpowiadającymi różnym zainteresowaniom. Na przykład dla miłośnika piwa idealne będą skarpetki w kufle, z kolei kobiecie, która uwielbia święta, szalik w świąteczne wzory z pewnością sprawi wiele radości.

Mały sprzęt elektroniczny
Słuchawki do uszu, pen drive lub etui na telefon - kto nie lubi gadżetów związanych z elektroniką? Prawdopodobnie każde z nas lubi otrzymywać takie prezenty. Ich ceny zazwyczaj nie są wysokie, dlatego też doskonale sprawdzą się jako prezent na taką okazję. Wystarczy kilka dyskretnych pytań odnośnie tego, czego dana osoba potrzebuje w danym momencie.

Sprzęt sportowy
Oczywiście nie mamy tu na myśli ogromnych i drogich atlasów z ciężarami - wystarczy np. Opaska na czoło do biegania lub lekkie buty do fitnessu z internetowego sklepu https://nbsklep.pl/damskie/obuwie/treningowe.html. Decydując się na taki rodzaj prezentu warto wcześniej dowiedzieć się jaki sport interesuje naszego obdarowywanego - nie każde akcesorium przyda się drugiej osobie. Dlatego też, zanim dokonasz zakupu, zastanów się dwa razy czy aby na pewno Twój prezent będzie użyteczny.

Bilety, karty podarunkowe
Bilet na najnowszy film w kinie, voucher na udział w escape roomie, karta podarunkowa - to tylko kilka propozycji z tej kategorii. Najbezpieczniejszą formą podarunku w tym przypadku będzie karta podarunkowa - wystarczy wybrać sklep i doładować kartę określoną pulą pieniędzy. Istnieje również możliwość kupienia przedpłaconych kart na zakupy w niemalże dowolnym sklepie internetowym lub do wykorzystania w grach internetowych - z których zapalony gracz z pewnością się ucieszy.

Słodkości
Niektóre smaki słodkości z dzieciństwa zostają z nami do końca życia, dlatego też miłą niespodzianką będą właśnie takie słodycze. Taki prezent obudzi radosne wspomnienia młodości, którymi przy tej okazji będzie można się podzielić z innymi.

Gadgety
Breloczki do kluczy, małe latareczki, zawieszki do samochodu - zarówno kobieta, jak i mężczyzna znajdzie coś dla drugiej wśród licznych gadżetów. Nie koniecznie musi być to użyteczna rzecz, ważne, aby mniej lub bardziej pasowała gustom obdarowywanego. Na przykład dla kogoś, kto kocha swój samochód można kupić specjalne etui na kluczyk samochodowy. A dla kobiety z problemem w znalezieniu kluczy do domu w torebce - breloczek, który świeci w ciemności.

Wszystkie wymienione wyżej drobnostki z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanego, nawet jeśli nie do końca trafisz z prezentem - nie przejmuj się. W końcu liczy się, kto ten prezent daje, a nie sam prezent.

 

  • autor: Redakcja
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021