Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Jak zmienić kolor oczu?

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. PixaBay

Kolor oczu uzależniony jest od barwy tęczówki, której nie da się zmienić. Ale tylko teoretycznie, ponieważ istnieją metody pozwalające na zmianę koloru oczu. Nieco inwazyjne lub bezbolesne, bardzo drogie lub dostępne na każdą kieszeń - tylko od ciebie zależy, na którą wersję się zdecydujesz.

REKLAMAMożesz zdecydować się na skorzystanie z zaawansowanej technologii Lumineyes opracowanej przez amerykańskiego naukowca. Alternatywą są soczewki zmieniające kolor oczu dostępne w salonach optycznych, np. internetowym sklepie Vision Express.

Innowacyjny laser
Nowoczesne technologie laserowe pozwalają na zmianę koloru oczu - i to zaledwie w ciągu 20 sekund. Zgodnie z zapewnieniami twórcy tej metody zabieg jest całkowicie bezpieczny. Promieniowanie laserowe nie niszczy żadnej części oka, ponieważ laser celuje dokładnie w punkt. Zabieg polega na kilkukrotnym naświetlaniu tęczówki laserem, dzięki czemu możliwe jest usunięcie ciemnego barwnika. Wcześniej jednak należy zeskanować dokładny obraz tęczówki i wyznaczyć obszary poddawane naświetlaniu.

Na drodze do laserowej zmiany koloru oczu stoją dwie przeszkody:
- ograniczenie zastosowania - w ten sposób można zmienić wyłącznie brązowe oczy na niebieskie,
- cena i dostęp - zabieg jest kosztowny, ponieważ wiąże się z wydatkiem rzędu 3000 funtów.

Soczewki zmieniające kolor oczu - szybko i tanio
Laserowa zmiana koloru oczu ma jeszcze jedną wadę - daje trwałe efekty. A przecież inny kolor tęczówki może być chwilowym pomysłem. Dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem są soczewki zmieniające kolor oczu.

Kolorowe soczewki dostępne są w szerokiej gamie barw. Nie musisz ograniczać się wyłącznie do standardowych kolorów, ale również tych najbardziej nietypowych. Za sprawą soczewek szybko zmienisz oczy brązowe na fioletowe, zielone na niebieskie, niebieskie na brązowe czy nawet czerwone. Daje ci to nieograniczone możliwości, dzięki którym twój wygląd przejdzie niesamowitą metamorfozę.

Postaw na bezpieczeństwo
Chociaż laserowa zmiana koloru oczu jest bezpieczna, zawsze istnieje ryzyko powikłań czy skutków ubocznych. Specjaliści ostrzegają, że odbarwienie tęczówki może spowodować podwójne widzenie czy pojawienie się rozbłysków. Przezroczysta tęczówka pozbawiona melaniny nie jest w stanie pełnić swojej funkcji w 100 proc., w efekcie czego do oka trafi zbyt wiele światła.

Soczewki zmieniające kolor oczu będą bezpieczne dla wzroku, jeśli zakupisz je w salonie optycznym. Są przebadane, posiadają niezbędne atesty - gwarantują komfort noszenia i bezpieczeństwo użytkowania. Nie daj się więc namówić na tanie wyroby, które mogą szkodzić twoim oczom.

 

1 komentarz

  • Eyetoeye.pl

    Soczewki kolorowe to chyba najlepsze rozwiązanie, zawsze można wrócić do naturalnego koloru albo zmienić na kolejny model ;) Jeśli interesuję Was soczewki kolorowe zajrzyjcie tu: http://www.eyetoeye.pl/ Różne kolory i dużo modeli :)

    Zgłoś nadużycie Eyetoeye.pl sobota, 22, sierpień 2015 20:37 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj