KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Olejek rycynowy, jako dodatkowe wsparcie serum do rzęs

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. pl.freepik.com

Rzęsy to nie tylko oprawa oczu. Chronią one przede wszystkim oko przed uszkodzeniami. To na nich zatrzymuję się kurz i masa zanieczyszczeń. Istotna jest więc odpowiednia pielęgnacja zapewniająca gęstszą warstwę ochronną naszym oczom. Wśród dostępnych preparatów na rynku możemy znaleźć odżywki np. EleverLash, a także naturalne substancje, jaki jest olejek rycynowy, które można stosować równolegle z dobrym serum.

REKLAMA


Co to jest olej rycynowy?

Olejek rycynowy to nic innego jak olej roślinny. Pochodzi on z fasoli drzewa rycynowego. Czysty olej rycynowy stosowany jest do leczenia zapalnych zmian skórnych. Jego lekka konsystencja nie zatyka porów i nie powoduję podrażnień. Pobudza mieszki włosowe do wzrostu i nadaje im zdrowego wyglądu. Możemy znaleźć go w produktach przeznaczonych do pielęgnacji skóry, włosów oraz rzęs. Więcej na temat efektów i zdrowych korzyści olejku znajdziesz na stronie https://eleverlashpoland.pl/blog/porady/olejek-rycynowy-na-rzesy-naturalny-sposob-na-porost-rzes/.

Jak stosować olejek rycynowy?

Naturalny olejek sprawdzi się podczas domowej pielęgnacji rzęs. Możesz z powodzeniem stosować go jako domową odżywkę do rzęs i wsparcie profesjonalnego serum. Podpowiemy Ci jak w bezpieczny i skuteczny sposób wykorzystać olejek.

Oto kilka przydatnych wskazówek:
- olejek rycynowy nakładamy na noc,
- przed nałożeniem zmyj makijaż oczu, rzęsy muszą być czyste,
- olej możesz przelać do miski, bądź stosować go bezpośrednio z opakowani,
- jeśli zdecydowałaś się na przelanie, to zanurz delikatnie wacik kosmetyczny w preparacie,
- podczas używania buteleczki, nanieś kilka kropli olejku na wacik,
- nasiąkniętym wacikiem rozprowadzaj olejek, powolnym ruchem po linii rzęs,
- WAŻNE! Pamiętaj, aby nie dostał się do oka. Mogą wystąpić podrażnienia. W przypadku, gdy część substancji przedostanie się, szybko przemyj wodą,
- rano zmyj pozostałości olejku z rzęs wodą lub mleczkiem do demakijażu.

Czy warto stosować go razem z odżywką do rzęs?

Olejek rycynowy używany wraz z odżywką EleverLash pozwala na długotrwałe utrzymanie efektu. Oba te preparaty się uzupełniają. Należy zwrócić jednak uwagę na to, że olejek nie jest przeznaczony dla wszystkich. Jeśli masz wrażliwe oczy, pewniejsza będzie odżywka EleverLash. Potwierdzony przez dermatologów skład jest bezpieczny dla alergików. Odżywka jest także łatwiejsza w aplikacji i przechowywaniu. Małe fiolki pozwalają na umieszczenie ich w podręcznej kosmetyczce. Decydując się na zakup EleverLash, otrzymujesz gwarancję bezpiecznego produktu, jak i szybkiego efektu. Zagęszczone i wydłużone rzęsy na wyciągnięcie ręki!

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?