KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygraj bilet na film "Mary's Land. Ziemia Maryi" w rzeszowskim Kinie Helios

Wygraj bilet na film "Mary's Land. Ziemia Maryi" w rzeszowskim Kinie Helios Fot. filmweb.pl

W środę 17 września, Kino Helios w Rzeszowie zaprasza na film "Mary's Land. Ziemia Maryi". Mamy dla Was jedno zaproszenie na to wydarzenie!

REKLAMA


Kino Helios (Rzeszów, Al. Powstańców Warszawy 14) zaprasza na dramat religijny w reżyserii Juan Manuel Cotelo "Mary's Land. Ziemia Maryi". Seans już w środę 17 września sierpnia o godzinie 19:00.

"Mary's Land. Ziemia Maryi" to nie tylko kino religijne, film drogi, komedia czy film dokumentalny. To opowieść, która łączy te gatunki i wykracza daleko poza ograniczenia tradycyjnych schematów. Twórcy filmu wyruszyli w podróż po całym świecie, aby spotkać się z ludźmi, którzy twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją. Ten film to podróż po świecie, w którym to, co często traktuje się jako religijny, abstrakcyjny schemat, przyjmuje formę żywej, odczuwalnej, wręcz namacalnej obecności.

My mamy dla Was jedno zaproszenia na film! Co zrobić by je otrzymać? Wystarczy wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdzie w tytule należy wpisać "Mary's Land. Ziemia Maryi", a w treści należy podać swoje imię i nazwisko. Wygrywa 5 mail nadesłany do redakcji! Konkurs trwa do poniedziałku 15 września do godziny 10:00. Zwycięzców poinformujemy mailowo.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?