KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygraj bon na zakupy w Modzie Polskiej

Wygraj bon na zakupy w Modzie Polskiej Fot. Łukasz Jaracz

Z okazji Dnia Kobiet nowy salon Moda Polska mieszczący się w galerii Full Market w Krośnie przekazał 8 bonów o wartości 50 zł na zakupy dowolnych produktów w salonie.

REKLAMA


Kobieto - zrób prezent sobie, mężczyzno - zrób prezent swojej kobiecie! Bon można zrealizować do końca marca w Salonie Moda Polska w galerii Full Market. Upoważnia on do zniżki przy zakupie produktu lub produktów o nie mniejszej wartości jak 200 zł. Co zrobić, by pomniejszyć swój rachunek?

Jeżeli jeszcze nie polubiłeś naszego fanpage www.facebook.com/krosnocity, zrób to jak najszybciej!
Polub post konkursowy na facebook.com/krosnocity i udostępnij go znajomym na swojej tablicy.

Pierwsze osiem osób, które prawidłowo wymienią trzy marki odzieżowe dostępne w Salonie Moda Polska, otrzymają bon. Odpowiadając, ważne jest, aby to nie były marki ujęte w opublikowanym na łamach naszego portalu artykule Moda Polska od soboty w Krośnie. Rusza SHOP&SHOWROOM.

Odpowiedź wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko, numer telefonu) należy przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w temacie wpisując "Dzień Kobiet". Na maile czekamy do niedzieli, 8 marca do godziny 22:00.

O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni SMSem.

Salon Moda Polska (Galeria Full Market, ul. Kolejowa 27) to nowy koncept na polskim rynku. Oferuje wyłącznie polskie marki i jest pierwszym salonem o charakterze SHOP&SHOWROOM w kraju. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, w soboty od 9:00 do 18:00, a w niedziele od 11:00 do 17:00.

red.

  • autor: red.

1 komentarz

  • cynik

    Tradycyjne robienie ludziom wody z mózgu magią cen. Pisze się na towarze, że kosztuje dużo zaś w rzeczywistości to wartość owego wyrobu jest wielokrotnie niższa. I jeszcze ten ogłupiający bon za 50 zetów, a uszczęśliwiony klient cieszy się jak by wagon cukru wygrał przed podwyżką.

    Zgłoś nadużycie cynik niedziela, 08, marzec 2015 13:02 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?