KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

KONKURS: Kevin czeka na Was sam w domu. Wygraj książkę!

Zastanawiasz się co sprawić swojemu dziecku na świąteczny prezent? Ten konkurs jest dla Ciebie! Mamy dla Was książki "Kevin sam w domu".

REKLAMA


Teraz dzięki bajecznie ilustrowanej książce historię tytułowego Kevina mogą poznać najmłodsi.

- Wyobrażacie sobie Gwiazdkę bez Kevina? My też nie, dlatego postanowiliśmy wydać bogato ilustrowaną książkę dla najmłodszych na podstawie kultowego filmu! - informuje Społeczny Instytut Wydawniczy Znak sp. z o.o.

Społeczny Instytut Wydawniczy Znak sp. z o.o. przekazał nam 3 książeczki pt. "Kevin sam w domu" na podstawie scenariusza Johna Hughesa do filmu w reżyserii Chrisa Columbusa.

Kto z nas nie zna tej historii? Ośmioletni Kevin McCallister ma jedno życzenie: chce, żeby jego rodzina zniknęła. Najgorsze (albo raczej najlepsze) zacznie się, kiedy nieoczekiwanie to życzenie się spełni, a na jego dom napadnie dwóch okropnych zbirów. Na pewno nie przeczuwają, jakie niespodzianki przygotował dla nich Kevin... W końcu tylko mięczaki chowają się pod łóżkiem!

To zdumiewające, ale Film ma już 25 lat, a jego fenomen w Polsce nie gaśnie. W jednym z wywiadów Wojciech Orliński powiedział, że Kevin to nasz skarb narodowy. Każdego roku 3,5 do 5 milionów widzów zasiada przed telewizorami, by po raz kolejny przeżyć Gwiazdkę z Kevinem.

Dzięki książce "Kevin sam w domu" historię tytułowego Kevina mogą poznać najmłodsi. Piękne ilustracje autorstwa Keri Smith skupią uwagę nie tylko kilkulatków, ale też ich rodziców. Na pewno chętnie oni wrócą do kultowej historii, na której się wychowali.

KONKURS
Spraw dziecku prezent na święta i wygraj kultową książkę "Kevin sam w domu".

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak na imię mają dwaj złodziejaszkowie, którzy chcą okraść dom McCallisterów podczas ich nieobecności?

Jeden z nich na początku filmu podszywa się pod policjanta, by dowiedzieć się gdzie i na jak długo wyjeżdżają McCallisterowie. Jest niski, łysieje, ma złoty ząb, który stracił pod koniec filmu. Drugi, gdy okradnie jakiś dom to zawsze zostawia w nim odkręcony kran twierdząc, że to jego wizytówka. Jest wysoki, ma brodę.

Poprawną odpowiedź, swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wygrywa 10, 20 i 30 mail przesłany do naszej redakcji z poprawnymi danymi.

Konkurs trwa do piątku, 11 grudnia do godziny 22:00. Z nagrodzonymi skontaktujemy się w sobotę, 13 grudnia.

mg/em
Ilustracje: Keri Smith

  • autor: mg/em

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?