KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygraj przewodnik: "Spacerkiem po krośnieńskiej starówce"

"Spacerkiem po krośnieńskiej starówce", to krótki przewodnik po najbardziej rozpoznawalnym i reprezentacyjnym terenie Krosna. Dostępny jest w 10 punktach w rejonie Rynku. Tę bogato ilustrowaną publikację można wygrać w konkursie KrosnoCity.pl!

REKLAMA


Publikacja zawiera 28 kolorowych stron, na których opisano i pokazano kilkadziesiąt obiektów krośnieńskiej starówki. Autorem tekstu jest dr Hanna Wajda-Lawera - historyk sztuki, a konsultantem historycznym Andrzej Kosiek, szanowany historyk, długoletni pracownik Muzeum Podkarpackiego w Krośnie i miłośnik miasta.

Publikacja ukazała się na początku lipca 2016, a wydawcą jest Agencja fotograficzno-reklamowa GRAFFIA. Przewodnik można nabyć m.in. w Antykwariacie-księgarni Zbigniewa Oprządka (ul. Portiusa), w Biurze Informacji Turystycznej (na podcieniach), w sklepie papierniczym Różowa Pantera (ul. Sienkiewicza), w zakładzie fotograficznym KROSNOLAB (poniżej Muzeum Podkarpackiego), w sklepiku franciszkańskim, w sklepie z upominkami (ul. Rynek 14, na podcieniach), w firmie jubilerskiej JARACZ (ul. Ordynacka), w sklepie z wyrobami skórzanymi (ul. Franciszkańska 1), w sklepie z antykami (ul. Franciszkańska 10) oraz w sklepie papierniczym Papuga (ul. Szczepanika).

Więcej o przewodniku przeczytacie tutaj: Spacerkiem po starówce, czyli przewodnik o Krośnie

Konkurs
Dla czytelników portalu KrosnoCity.pl Agencja GRAFFIA jako nagrodę w konkursie przeznaczyła 10 przewodników. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się największy dzwon znajdujący się na dzwonnicy kościoła farnego w Krośnie i kto był jego fundatorem?
 
Odpowiedzi należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maile możecie wysłać do 29 sierpnia. Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi wybierzemy 10 przewodników, które będą do odebrania w redakcji portalu KrosnoCity.pl, w Krośnie, przy ulicy Kościuszki 49.

Z nagrodzonymi skontaktujemy się mailem po zakończeniu konkursu.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?