KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygraj bilet na Nocny Maraton Oscarowy w kinie Helios!

17 lutego, rzeszowskie kino Helios (Galeria Rzeszów) zaprasza na Nocny Maraton Oscarowy. W ciągu jednej nocy będziecie mieli okazję zobaczyć cztery filmy, które łącznie będą walczyć o prawie 30 statuetek! Mamy dla Was dwuosobowy bilet na to wydarzenie!

REKLAMA


Na początek faworyt - "LA LA LAND" i rekordowa liczba nominacji, później "JACKIE" - z nominacją m.in. za genialną rolę Natalie Portman. Po krótkiej przerwie "PRZEŁĘCZ OCALONYCH", dramat wojenny, opowiadający nieprawdopodobną historię człowieka, który został sanitariuszem, by nie musieć zabijać, a na koniec jeden z najlepszych filmów ubiegłego roku, czyli "AŻ DO PIEKŁA"! Więcej o maratonie przeczytasz tutaj: La La Land, Jackie, Przełęcz ocalonych, Aż do piekła - Maraton Oscarowy w rzeszowskim kinie Helios.

Aby otrzymać dwuosobowy bilet na Nocny Maraton Oscarowy w kinie Helios należy wypełnić poniższy formularz i przesłać zgłoszenie. W formularzu napisz, dlaczego akurat Ty chcesz otrzymać ten bilet. Wygrywa najciekawszy wpis w subiektywnej ocenie redakcji. Na koniec udostępnij post o konkursie na swojej fejsbukowej tablicy.

Na zgłoszenia czekamy do środy, 8 lutego do godz. 23:59. Z laureatem skontaktujemy się w czwartek, 9 lutego.

Zapraszamy do udziału w innych konkursach. Śledź na bieżąco: www.konkursy.krosnocity.pl

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?