Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Czy znasz Krosno? Konkurs #2

260 artystycznych fotografii zapełnia strony albumu "KROSNO - czarno na białym". Autorzy na fotografiach opowiadają o tym, jakie jest Krosno. Weź udział w konkursie i wygraj album. Powiedz nam, że znasz Krosno!

REKLAMAPrzez cztery tygodnie, w każdy piątek (od 5 maja), będziemy publikować trzy zdjęcia z Krosna. Należy odgadnąć, przedstawione na zdjęciu obiekty i miejsca. Do następnego czwartku należy przesłać swoje zgłoszenie z prawidłowymi odpowiedziami. Co tydzień, wśród autorów poprawnych odpowiedzi rozlosujemy album "KROSNO - czarno na białym 2016" oraz przewodnik po krośnieńskiej farze. Wydawcą obu publikacji jest Agencja fotograficzno-reklamowa GRAFFIA z Krosna.

O niezwykłym albumie informowaliśmy w KrosnoCity.pl: "KROSNO - czarno na białym", album Kuźni Światła.

Czy znasz Krosno?

zdjęcie pierwsze opisuje obiekt i miejsce:... ?

zdjęcie drugie opisuje obiekt i miejsce:... ?

zdjęcie trzecie opisuje obiekt i miejsce:... ?

Prześlij maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule wpisz "KROSNO - czarno na białym". W treści napisz swoje imię i nazwisko oraz trzy prawidłowe odpowiedzi, w których wskażesz obiekty i miejsca w jakich się znajdują.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 18 maja do godziny 23:59. Laureatów o wygranej poinformujemy mailowo. Zapraszamy do zabawy!

mg
Fot. archiwum Kuźnia Światła

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj