KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Czy znasz Krosno? Konkurs #2

260 artystycznych fotografii zapełnia strony albumu "KROSNO - czarno na białym". Autorzy na fotografiach opowiadają o tym, jakie jest Krosno. Weź udział w konkursie i wygraj album. Powiedz nam, że znasz Krosno!

REKLAMA


Przez cztery tygodnie, w każdy piątek (od 5 maja), będziemy publikować trzy zdjęcia z Krosna. Należy odgadnąć, przedstawione na zdjęciu obiekty i miejsca. Do następnego czwartku należy przesłać swoje zgłoszenie z prawidłowymi odpowiedziami. Co tydzień, wśród autorów poprawnych odpowiedzi rozlosujemy album "KROSNO - czarno na białym 2016" oraz przewodnik po krośnieńskiej farze. Wydawcą obu publikacji jest Agencja fotograficzno-reklamowa GRAFFIA z Krosna.

O niezwykłym albumie informowaliśmy w KrosnoCity.pl: "KROSNO - czarno na białym", album Kuźni Światła.

Czy znasz Krosno?

zdjęcie pierwsze opisuje obiekt i miejsce:... ?

zdjęcie drugie opisuje obiekt i miejsce:... ?

zdjęcie trzecie opisuje obiekt i miejsce:... ?

Prześlij maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule wpisz "KROSNO - czarno na białym". W treści napisz swoje imię i nazwisko oraz trzy prawidłowe odpowiedzi, w których wskażesz obiekty i miejsca w jakich się znajdują.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 18 maja do godziny 23:59. Laureatów o wygranej poinformujemy mailowo. Zapraszamy do zabawy!

mg
Fot. archiwum Kuźnia Światła

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?