KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygraj kolację i zaproszenia do kina Helios [KONKURS]

Nie masz pomysłu na wakacyjny weekend z drugą połówką? My o to zadbamy! W naszym konkursie przygotowaliśmy dla Was Voucher o wartości 100 zł, dzięki któremu będziecie mogli wybrać się na romantyczną kolację do Restauracji Wyszynk w Krośnie. To nie wszystko! Wspólnie z naszym Partnerem, kinem Helios przygotowaliśmy podwójne zaproszenie na wybrany seans filmowy!

REKLAMA


Zrób foto jedzonka!
Fani uwieczniania dań oraz pasjonaci kuchni mają szansę zawalczyć o nagrodę! Trzeba tylko w ciekawy sposób uwiecznić to, co zwykle szybko znika z talerza. Oczywiście nie zapomnijcie o paru słowach, w których opiszecie to, co zamierzacie skonsumować! A kto wie, być może danie laureata trafi do Wyszynkowej karty menu!

Autor najlepszej fotografii wybranej przez jury otrzyma Voucher na kolację w Restauracji Wyszynk (Krosno, ul. Okrzei 1) o wartości 100 PLN oraz podwójne zaproszenie do kina Helios. Swoje zdjęcia/zgłoszenia dołączajcie w dyskusji na wydarzeniu FB: Konkurs! Wygraj kolację i zaproszenia do kina Helios

Na foty z opisami czekamy do 15 lipca, do godziny 22:00.

Aby wziąć udział w konkursie, pamiętaj aby: dołączyć do wydarzenia, udostępnić wydarzenie o konkursie na swojej facebook'owej tablicy (pamiętajcie, że tylko publiczne udostępnienia będą dla nas widoczne) oraz dołączyć do grona Fanów (chyba, że już nimi jesteście) stron Restauracja Wyszynk | Club Wyszynk | KrosnoCity.pl

Jeśli wiesz, kogo zechcesz zaprosić na kolację oraz do kina, oznacz tę osobę w poście.

To takie proste, zapraszamy do zabawy!

Ważne informacje
Vocher realizowany jest w 100%. Niewykorzystana kwota z otwartego rachunku dla laureata Konkursu nie podlega wymianie pieniężnej i zwrotowi. Zaproszenia do kina Helios nie obowiązują na maratony filmowe, pokazy specjalne, festiwale i tytuły objęte zakazem dystrybutorów filmów. Zaproszenia obowiązują na seanse we wszystkie dni tygodnia. Zaproszenia nie pokrywają opłaty okularowej. Voucher oraz zaproszenia do kina Helios laureat może wykorzystać do 15 sierpnia.

Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy ani osoby pozostające w stosunku zlecenia lub w innym stosunku prawnym, do którego stosuje się przepisy o zleceniu z Organizatorem Konkursu oraz członkowie rodzin wskazanych osób, do drugiego stopnia pokrewieństwa.

Organizatorem konkursu jest Restauracja WyszynkClub Wyszynk oraz Krośnieński Portal Informacyjny KrosnoCity.pl

Osoba biorące udział w konkursie w przypadku wygranej zgadza się na wykorzystanie danych osobowy w celu umieszczenia informacji o wygranej na stronie organizatora: Restauracja WyszynkClub Wyszynk | KrosnoCity.pl

Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu są Organizatorzy. Dane osobowe przekazane Organizatorom przez wyłonionych laureatów Konkursu będą przetwarzane w celu realizacji Konkursu. Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi laureatom otrzymanie nagród.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?