KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Przyjdź na premierę Teatru Na Bruku. "Beskidzki Zbój" w sobotę na Rynku

Warsztaty Teatr na Bruku Warsztaty Teatr na Bruku Fot. Łukasz Jaracz

18 lipca rozpoczęły się tegoroczne wakacyjne warsztaty teatralne TEATR NA BRUKU. Do ich udziału Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, które jest organizatorem zaprosiło młodzież w wieku 14 - 18 lat. W najbliższą sobotę 26 lipca o 21.00, na Rynku odbędzie się warsztatowy pokaz w wykonaniu polskiej i słowackiej młodzieży "Beskidzki Zbój".

REKLAMA


Trwające od 18 lipca warsztaty teatralne Teatr na Bruku organizowane przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza gromadzą młodzież w wieku od 14 do 18 lat. Zajęcia prowadzone są w ramach projektu pn. "Artystyczne rynki pogranicza - Bardejov i Krosno", który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013"

Odbywają się codzienne - zarówno przedpołudniem, jak i popołudniu. Prowadzą je instruktorzy specjaliści - Jacek Buczyński, Alan Bochnak, Ksenia Pomian-Rusinek oraz Adam Walny.

Warsztaty prowadzone są równolegle z cyklem prób do pokazu, który będzie miał swoją premierę w najbliższą sobotę 26 lipca 2014 roku o 21.00, na Rynku. Pokaz warsztatowy w wykonaniu polskiej i słowackiej młodzieży nosi tytuł "BESKIDZKI ZBÓJ".

Zakończenie warsztatów planowane jest na 28 lipca 2014 roku.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?